| blackbeauty6 a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
Vreau sa fac primul pas,adica imi doresc sa o sarut pe iubita mea pentru prima oara, imi trebuie niste sfaturi ca sa mearga totul bine.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea incerca sa-i testezi atasamentul ei fata de tine printr-o invitatie la o plimbare in doi. In functie de cum va reactiona la propunerea ta, in cazul in care accepa, iti vei da seama daca are/simte sau nu sentimente de atractie fata de persoana ta. Nu trebuie sa faceti nimic altceva in afara de a va plimba tinandu-va de mana, din cand in cand sa va strangeti in brate si in acele momente sa va atingeti buzele intre ele. Poate ca ar fi indicat ca in acele clipe sa aveti ochii inchisi, insa in schimb gurile voastre sa va fie putin deschise si limbile...pregatite sa intervina la momentul oportun. Restul va veni de la sine. Succes! happy

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Dacă e iubita ta e normală să vă săruta.ti

| AdrianaB1 a răspuns:

Ooo, fii spontant, cand simti fă-o.

| wqf a răspuns:

Gandeste-te ca e o gaina

| Andrei541 a răspuns:

Totul vine de la sine.