| Alexddu99 a întrebat:

Cum a fost prima oara la voi? mda inca virgin.
Serios, am nevoie de sfaturi, am iubita, dar nu am tupeul ala sa o fac

14 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/......ta-ta.html mie mi s-a parut interesant si iti si raspunde la intrebare :)

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ba frate ce penibil esti, nu trebuie sa te complici cu iubire si rahaturi de genu, vorbeste cu prietenii tai si faceti o cabana inviti fete si le rupi pasarica, vai ma copii nimic nu stiti, nu va uitati la telenovele sau filme americane?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa sti ca fetele sunt in limba dupa carnat si ar sta toata ziua cu el in gura chit ca fac pe sfantele, daca nui oferi sex, isi va lua zborul

| RAY a răspuns:

Aiurea pt ca nu aveam sentimente pt persoana respectiva in fine, trebie sa vrea si ea, las ca ai timp

| neutrino a răspuns:

Daca ai avut tupeul necesar sa ai o iubita, atunci poti avea mai departe acelasi tupeu, dar numai daca si ea stie ca-ti este iubita.

| Emilian65 a răspuns:

Fa-ti curaj si da-i drumul la sex.

| SkyPilot a răspuns:

"Tupeul ala" trebuie sa il aveti impreuna. Nu e nici o graba daca tu nu te simti pregatit. Si mai trebuie sa fie si ea pregatita.
Daca fata e virgina, citeste ce ai de facut ca e ceva mai complicat. Daca nu, las-o pe ea sa conduca.
Mai ai de citit inainte despre igiena si mai ales despre protectie. O infectie e usor de luat si mai ales de dat fetei. Si probabil ca nu vrei un bebe de la primul contact happy

| CrushBoy89 a răspuns:

De ce nu alegi să te păstrezi până la căsătorie?... Vorbesc serios acum. Părerea mea e că e cea mai mare prostie să faci așa ceva înainte. Nu fii fraier și nu-ți da puterea ta pentru câteva minute de plăcere...Nu se merită! Odată ce ai început, foarte greu este să te mai lași. Adică, tot ceea ce vezi la o femeie va fi doar partea știi tu care. Nu vei mai putea iubi și plăcerea asta te va copleși. Sfatul meu este să-ți vezi de treabă până la căsătorie. Multă baftă! happy

| DeathReaper a răspuns:

Daca o intrebi nu vei ajunge nicaieri. Acasa, fara graba, vezi daca te lasa sa ii atingi partile intime, daca da, dute cu botu' la nasturele ei dar nu fugii ca nemancatu la fofoloanca ei, fara miscari bruste. Iar, daca te lasa sa ii desfaci primul nasture/capsa ce o avea ea acolo e norocul tau. Cum a mai spus cineva, daca nu o faci sa tremure nu vei ajunge nicaieri. Ai grija! Procesul e foarte obositor, la un moment dat fuge si trebuie sa o bagi in colt ca altfel nu mai bagi botul la miere si nu o mai faci sa tremure. Daca poarta curea amana totul!!! Altfel nu vei putea sa bagi botul la miere.
La astfel de intrebari primesti astfel de raspunsuri dar adevarate asa ca taci si linge. Aa da, sa nu iti faci freza in acea zii.
Daca nu o faci tu o face altu asa ca lasa teama/rusinea.

| AnswerMan a răspuns (pentru DeathReaper):

Haha laughing, buna explicatie!

| florynsoare a răspuns:

Bey frate daca ea e virgina nu ai nevoie de tupeu pur si simplu o iei cu binisorul... daca nu mai e virgina e si mai bine ca te invata meserie laughing))

| AnswerMan a răspuns:

Nu cred ca e vorba de tupeul de a face, cred ca nu sti cum sa intrebi. Fa-o pur si simplu, intreab-o si sar putea sa vrea si ea, iar in caz ca nu vrea nu e nimic, mai amani putin. Iar daca chiar nu ai tupeu sa o faci nu te mai gandi atat si treci direct la actiune. Sfat : daca e inca virgina dai limbi in p**** o sa ajute la alunecare rolling on the floor.

| kamy a răspuns:

Ar fi indicat sa o faci cu cineva cu experienta - daca nu va fi un esec

| geokriss99 a răspuns:

Si crezi ca daca nu mai esti virgin esti mai tare sau mai smecher? Nu. Mai întâi gandeste-te la riscuri si dupa fa-o. Mai bine o faci la timpu potrivit decât sa o faci acuma si sa regreti toata viatawinking