| Larisa412 a întrebat:

Am 18 ani si sunt virgina! Pana acum am asteptat un fat-frumos,dar m-am saturat sa-l astept. Vreau sa scap de virginitate! Asa ca o voi face cu primul care-l gasesc! Insa as vrea sa stiu cum va fi prima oara! Aici fetele va rog sa ma ajutati! Si de la baieti as vrea cateva sfaturi cum ar fi,ce trebuie sa fac? Eu plinuta si am sanii lasati! Si imi va fi rusine! Va rog,chiar am nevoie de ajutor, de sfaturi!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
32 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am crezut ca numai minorii au luat-o razna, dar la tine aveam un pic de pretentie.o zici de parca ai avea 6o de ani si ai ramas o batrana virgina..incearca sa iti schimbi mentalitatea/comportamantul/uite-te in oglinda si vezi ce defecte ai si apoi ia atitudine, nu primul venit/primul servit..nu pot sa cred ca o tanara cu o asa varsta frumoasa poate gandi asa ceva..ai rabdare ca nu nu timpul trecut si nici vechime nu faci in campul muncii..incearca sa te pretuiesti si acorda-ti incredere, daca tu nu ti-o acorzi, nimeni nu te va respecta!
O zi frumoasa sa aihappy

| RAY a răspuns:

Ai asteptat fat frumos dar tu esti frumoasa? in loc sa fi mandra de virginitatea ta tu asa vb

| Larisa412 explică (pentru RAY):

Nu m-ai vazut...Nu ai de unde sa stii daca sunt frumoasa sau nuwinking

| OnuOnulică a răspuns:

Daca tu o vei face cu primul care iti vine in cale ai grija sa nu fie vreun caine, sobolan ceva...

| neutrino a răspuns:

Nu esti prima viitoare femeie plinuta si cu sanii lasati. Vointa sa ai si totul se rezolva, si se pare ca asa ceva ai! Mult success in indeplinirea maretului tau vis!

| Fatamuntilor a răspuns:

Larisa, virginitatea nu e,, boala'' de care trebuie sa scapi cat mai repede.E lucrul cel mai pretios la o fata, dupa sanatate, desigur!
Virginitatea i-o daruesti baiatului care il iubesti cu adevarat dupa un anumit timp
Nu prea cred ca conteza aspectul fizic cand vei fi in pat cu persoana iubita.
Daca ti-e rusine insemna ca nu esti pregatita.
Mai astepta cateva luni, ba chiar un an.

| h3r a răspuns:

Ce rușine, ce rușine!

| Alcyon a răspuns:

Stai cuminte, cum adica vrei sa scapi de virginitate? Ce, e vreo boala? Nu te grabi cu asta, ca o sa-ti para rau. Sa stii ca daca nu tii la baiatul cu care-o faci, nu e nicio smecherie. E ca si cum te-ai masturba in baie. Ca sa nu mai spun, ca daca te arunci in bratele primului venit, risti sa mai iei si vreo boala, ca ala nu se stie cu cate a mai umblat. Prezervativul te protejeaza numai 70% de boli. Deci ai sansa mare sa iei bts-uri cu tot cu protectie. Cand o sa te trezesti cu vreo candida sau vreo gonoree, o sa-ti treaca pofta imediat. In afara de asta, o femeie are nevoie de mult timp, ca sa invete ce si cum. Dac-o faci cu un partener ocazional, n-o sa intelegi nimic din toata povestea. O sa te doara, n-o sa-ti placa deloc si o sa ramai cu un gust amar.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Alcyon):

Ce te bagi, ha! ce te bagi? ete ba la ea...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei îţi pot lăsa id-ul meu în privat şi rezolvăm.

Nu, acum serios, tu eşti cumva frustrată că eşti virgină? Şi eu care credeam că generaţia mea e messed up.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vream sa iti dua numarul meu de telefons a te ajut in problema dar daca esti grasuna inteleg de ce nu te-au vrut altii asa ca te refuz si eu.
Bine. Pa.

| Larisa412 explică (pentru anonim_4396):

De unde stii ca m-au refuzat? rolling on the floor) Poate, peste cativa ani, daca inveti sa scrii corect, iesim la o cafea. laughing Poate, am specificat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Larisa412):

Mna' ca m-a facut tastatura de rashappy
Scuze, dar eu nu beau cafea, poate iesim la un suc neacidulat platit de tine, bineinteles.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Tu vrei si cu paula'n cur si cu sufletul in rai, asa ceva nu se prea poate, mai ales de cand am intrat in comunitatea europeana toti ingerii si-au facut srl-uri sau pfa-uri, asa ca nu poti rezolva aceasta problema decat in particular, trimite adresa sau nr-ul de telefon ca un cal si un cosum de Harab-Alb gasesc eu

| Fatamuntilor a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Glumetule. te oferi voluntar? : )) Virtual nu se pune sa stii!

| caramela a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Vrei sa scapi fata de marele "chin"?rolling on the floor

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Te oftici?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru caramela):

Ofticoaseloooooor laughing laughing

| caramela a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Never!smugsmug

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

rolling on the floor Cati fraieri au pus botulrolling on the floor baaa doritorilor de sex pe moca laughing intrebarea este postata la mare vrajeala

| Fatamuntilor a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Fata s-a razgandit.
Dar daca nu fata trebuia sa faca casting, la cati doritori s-au anuntat.hee hee

| usuk a răspuns:

Stai linistita, va fi binebig grin
[niste emotii p-aici pe acolo, placere numa' buna>DAR, scapa de griji]
hai, dezvi{} usoararolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| SadBoyForever a răspuns:

Eu am 21 de ani sunt virgin stiu ca este ceva rusinos insa vreau sa te felicit ca esti virgina la 18 ani, iar ca sfat eu zic sa nu te grabesti deoarece este dificil sa te decizi cu cine iti pierzi virginitatea, cel putin in cazul meu cam asa a fost oricum felicitari inc-odata ca esti virgina si ignora-i pe cei care fac misto de tine deoarece eu asa procedez, sal

| SadBoyForever a răspuns:

Eu am 21 de ani si sunt virgin nu am avut niciodata vreo prietena si sunt cam trist din acest motiv mai ales ca din motiv ce sunt virgin toti baietii fac misto de mine, dar m-am obisnuit eu cred ca fiecare face ce vrea cu viata lui deci cine este virgin nu trebuie sa ofere nimanui explicatii deoarece este viata lui si fiecare repet face ce vrea cu viata lui deci e normal sa fi virgin respect pentru tine ca femeie si nu iti fie rusine de cum arati ceea ce conteaza la o femeie este sufletul RESPECT

| NoOneKnow a răspuns:

O sa iei teapa. Ai rezitat pana acum si acum nu mai rezisti? Nu o sa mori pana il vei intalni pe cel potrivit. Daca face ceea ce ai tu de gand sa faci vei regreta.

| alexstb a răspuns:

Dar tu cul il vrei virgin sau cu experienta?

| PufarinăPink a răspuns:

Nu fă asta!
la 18 ani e ceva frumos să fi virgină că acum fetele de 14, 15 ani deja sunt curve oh go on
trebuie să faci acest pas cu persoana potrivită nu cu oricine, draga mea;*
şi ce dacă eşti plinuţă şi ai sânii lăsaţi?
dacă te iubeşte no să-l intereseze asta!
deci nu te grăbi :*

| georgegeorge90 a răspuns:

Te ajut eu! De unde esti? laughing

| Ovidiuvancea1988 a răspuns:

Nu ati fie rusine de asta an primul rand cand ai tangenta cu un baiat si o sa stii sa vorbesti cu el nu o sai pese cum arati daca stii sal atragi sexual din vorbe si priviri mult succes an continuare

| miepotisaimispui a răspuns:

Dumnezeule! Ce este cu voi, fetelor?! Si eu am 18 ani, sunt virgina si sunt chiar foarte mandra de asta! In ziua de astazi, putine fete gasesti virgine pentru ca nu s-au aruncat in bratele primului venit. Cred ca ar trebui sa astepti momentul in care chiar o sa iubesti persoana cu, care vrei sa faci asta, cel putin, pentru prima data. Dupa prima data, Dumnezeu cu mila laughing)