| username23 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Va rog frumos, stiu ca ma puteti ajuta fiecare din voi! Vreau sa-mi instalez programa de scris in calculator, pentru ca nu o am. Eu am auzit ceva de genul Microsoft Word, si stiu ca merge, de unde pot sa o scot? Imi da-ti adresa ceva, sau alta programa mai buna? Promit funda, la raspunsul care imi arata de unde sa o scot si merge, la restul dau voturi inteligent si folositor. Multumesc anticipat!
Suzati categoria, dar am mai postat intrebarea in alta categorie si nu mi-a raspuns nimeni. Sper ca poate aici ma ajuta cineva!

Răspuns Câştigător
| hopaiaca a răspuns:

Http://www.softpedia.com/progDownload/Microsoft-Office-Download-58321.html si alegi Home and Student 2007 Bafta!