| lolipopgirl a întrebat:

Am nevoie de niste idei. Sper sa ma puteti ajuta.
Imi place de un baiat si am facut cunostinta si am vrb dar nu ma cunoaste asa bine. ne'am intalnit de 2 ori. si intr'un fel i'am propus sa fim impreuna. Doar ca el zice ca nu ne cunoastem in totalitate.[e si timid] Si, sincer nu stiu ce sa ii spun despre mine, i-am spus despre hobby-uri, muzica, caracter. Sincer nu mai am idei.

Răspuns Câştigător
| simona_7055 a răspuns:

Imprieteneste-l cu prieteni tai baga-l in grupul tau de prieteni...nu-i mai propune direct pentru ca daca e asa timid cum spui tu sigur nu-i va pica prea bine...da-te pe langa el, dovedeste-i "ca il meriti", daca cu adv il placi si vei urma chestiile astea totul va veni de la sine :X[happy end]fundita?big grin

3 răspunsuri:
| deeea87 a răspuns:

Incearaca o petrioada de timp sa fiti amici si poate il vei atrage mai mult,... te va cunoaste mai bine...

| Adicteddd a răspuns:

Mai bine nu i-ai spune uh mai bine l-ai lasa uh sa descopere ce fel de persoana esti si dac esti pers de care are el nevoie te va place instantaneu

| philips a răspuns:

Incearca sa gasesti ceva ce ii place si lui, ceva pasiunii despre ce sa discutati impreuna, incearca sa intrati in acelasi grup de prieteni... bafta!