| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi care sa ma indrume in a fi mai romantic, nu sunt o fire romantica deloc si as vrea sa schimb asta, deoarece prietenei mele nu ii mai place doar sex si atat, vreau sa o fac sa se simta mult mai bine, nu stiu, sa fie altfel nu doar aceeasi treaba de fiecare data in care eu sunt cel care spune ca i-a placut. mersi mult, astept sfaturile voastre.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Incercati mai multe pozitii :
http://www.google.ro/......tp?/search

| Byankaa66 a răspuns:

Pai pregateste`i o seara cu lumanari, trandafiri, o sticla de sampanie muzicaa lenta, ceva de dragoste, dupa un pahar doua de sampanie ia`o la dans, dansati lin si in timp ce dansati sarut`o usor pe gat, ureche, spune`i cat de mult o iubesti, si incet incet dezbrac`o iar de acolo sti uh ce sa faci, dar nu uita totul foarte usorwinkingBafta