| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua prietenei mele si nu stiu ce sa-i iau! Este o fire romantica! Vreau sugestii, sfaturi ...Va rog...

Răspuns Câştigător
| thenewshit a răspuns:

Daca e o fire romantica ii cumperi si tu o floare, dar sa nu fie impodobita. Sa fie un singur fir de trandafir destul de bogat in petale. Asta e gestu romantic si dupa aia ii cumperi o trusa de machiaj sau ceva de genu feminin in orice caz, nu are nevoie de haine sau altceva. Si fetelor le place ciocolata. Cui nu-i place? Iesi si ieftin si cu prietena fericita.