| Andreiu68 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi! Sunt baiat, am 18ani si vreau sa stiu asa in general ce isi doreste o fata de la un baiat? Ce asteptari are de la el? Spun asta pentru ca eu nu am avut nici o iubita pana la varsta asta,multe fete mi-au spus ca sunt dragut,de treaba,frumos,glumet si cu toate astea nu s-a legat nimica.Poate trebuie sa schimb ceva sau sa mai adaug ceva, nu stiu. Vreau sfaturi, pareri etc. Funda

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii nene baniiii aia vor scarbele astea. Nu mai insista pentru ca daca nu esti om de afaceri nu ai sa gasesti niciuna

| Oana92 a răspuns (pentru mgtow):

Teoria ta e demonstrata de faptul ca toti barbatii saraci/care nu au afaceri sunt singuri, nu?winking

| mgtow a răspuns (pentru Oana92):

Si cei de clasa medie la fel, voi ne vedeti la pamant ca niste fraieri dar nu oricine poate fi fraierit mai putin eu. Altii va trag o mama de bataie de nu va vedeti, unii va fac capriciile sa stati cu ei. Dar ca-ti va suporta stiind ca-i inselati si de frica nu va lasa ca raman singuri... destui.

Am avut ocazia sa cunosc o vecina aproape de varsta mea, cred ca are cativa ani mai multi dar tipa lucreaza la o firma ca are BMW 4x4 si dumnezeu stie ce o fi facut sa isi cumpere dita mai jeepul, intru in Facebook ei apare ca orice om care o duce bine in viata dar am simtit-o ce fel de vicleana e. acum le detectez prin telepatie laughing by the way unii oameni in viata asta sant meniti sa traiasca singuri asa ca nu ma mir ca si eu sant printre ei

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Plimbari cu masina, iesiri la restaurant unde platesti tu mancarea si iesiri in club unde platesti consumatia plus taxi

| corbulalbrosu a răspuns:

In marea lor majoritate fetele se asteapta si doresc ca baietii sa le ofere in primul rand si in principal dragoste si iubire. Pretentiile materiale de regula apar mai tarziu sau in cazul anumitor fete, a celor profitoare. happy

| LoveSleep a răspuns:

Știi că dacă întrebi pe ask.fm "Părere", nu înseamnă că e și reală, nu?

| Andreiu68 explică (pentru LoveSleep):

Nu intrebam le ask ba! Face to face

| seth2016 a răspuns:

>> mi-au spus ca sunt dragut, de treaba, frumos, glumet

Well, pari a avea toate calitatile. Dar sunt astea toate de care ai nevoie si la care se uita fetele?

- cum stai cu increderea?
- cum stai cu masculinitatea?
- cum stai cu relatiile sociale?
- te inspiri prea mult din filme?
- cum e stilul tau de comunicare?

Incearca sa atragi (si) prin personalitatea ta, prin comportament si modul de a comunica (insemna mai mult de a fi amuzant).

Bafta!

| Anonim99864 a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi nimic la tine, daca placi o fata da-i de inteles acest lucru, stai mai mult timp pe langa ea, etc. Fa-o sa simta ca iti place de ea, si daca ti se pare ca si ea te place, vorbeste cu ea despre asta