| dulcica1 a întrebat:

Am nevoie de un film romantic, drama ceva? cel mai frumos filmulet primeste fundoi )))

Răspuns Câştigător
| Xenia16 a răspuns:

Sweet november e absolut superb
My sassy girl
Now is good
The girl next door
The last song
So undercover
LOL
Penelope
Romeo si Julieta

14 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Love at first hiccup
si comedie si romantic
waiting for forever
little manhattan cu 2 copii de vreo 12 ani

| Vi003 a răspuns:

"Fantoma mea iubita" (cu Demi Moore) l-am vazut de cateva ori. Noapte linistita!

| MissmysteriousS a răspuns:

Cele mai impresionante filme de dragoste pe care le-am vazut au fost; The notebook, Keith, I walk to remember si Beastly. Merita vazute!

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna dimineata! Am mai recomandat cuiva acest film: The host, are dragoste, drama, cred ca iti va placea. :)
http://www.youtube.com/watch?v=SRKjf8b4f2E

| FlorinFindus a răspuns:

Cele mai bune filme rolling on the floor

| tubica a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult Unfaithful (cu Richard Gere) in care e vorba de o familie in care a intervenit rutina. Femeia se plictiseste de sotul ei si isi intalneste amantul din greseala cu care mai apoi va avea o aventura. Sotul ei simte ca ceva nu-i in regula si cauta dovezi ca e inselat. Dupa ce afla ca e inselat sotul il viziteaza pe amant si il omoara fara sa vrea. Intre timp sotia se simte vinovata si revine la familia ei. Pana la urma afla si ea ca sotul i-a omorat amantul si se hotarasc sa inceapa o viata noua. Filmul contine scene explicite (in cazul in care nu-ti plac erotismele). In rest, eu zic ca merita vazut.winking

| Anonimul674 a răspuns:

Un sarut va rog!
Film romantic.
Sau vezi filme cu Adam Sandler.

| Achtor a răspuns:

The Notebook, P.S I love you, Titanic

| dulcica1 explică (pentru Achtor):

Vazut pe toate! ) mersi oricum

| TheDarkOfYourDreams a răspuns:

The Butterfly effect

| dulcica1 explică (pentru TheDarkOfYourDreams):

Privit, partea a2a cel mai tare mi-a placut!

| Twichh a răspuns:

The notebook ...incearca si un serial gen tvd, teen wolf