| Anonimtpu2 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns concret. Am facut sex cu prietenul si la un momentdat s-a rupt prezervativul..bineinteles nu am mai continuat iar el nu a ejaculat, totusi exista riscuri? Sa iau pilula?

33 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns (pentru Anonimtpu2):

Exact poti sa faci insa cu cateva zile inainte si dupa perioada fertila sa nu o faci neprotejat.

| Anonimtpu2 explică (pentru Onn3):

Pai daca spui ca o poti face cu cateva zile inainte de perioada nefertila fara probleme, la mine actul a fost azi si azi e ultima zi din perioada nefertila. Sa-mi fac probleme?

| unknownn a răspuns:

Neah,nu se merita!