| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat.
fostul meu prieten m-a lasat pentru o fata virgina. el are 19 de ani iar eu 16 ani..respectiva fata are 15 ani. nu mi s-a spus ca sunt urata, ci dimpotriva, complimentele nu se lasa asteptate. dar faptul ca m-a lasat pentru acea fata m-a facut sa imi pierd increderea in mine. acestul lucru imi distruge viata. acum vreau foarte mult sa fac dragoste cu baiatul cu care sunt dar imi este teama ca nu sunt destul de buna pentru el. ce pot face ca sa am din nou incredere in mine?
apreciez orice ajutor. va pup

Răspuns Câştigător
| lolylolypops a răspuns:

Off! E greu, nu trebuia sa ai incredere in fostul tau iubit, incearca sa fii fericita alaturi de acest baiat cu care esti acum, vezi ce-ti spune, intreaba-l ce parere are despre tine sa nu patesti cum ai patit cu fostul.incearca sa-l exciti si fa-l sa se indragosteasca de tine cu adevarat! dar afla mai intai ce crede despre tine! asa vezi daca trebuie sau nu sa o faci!

| xutza a răspuns (pentru lolylolypops):

Il excit de fiecare data cand ne vedem. si stiu ca are multa incredere in mine. despre el e vorba si in prima intrebare pe care am pus-o.

14 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Deci ala de 19 ani umbla dupa 15-16 ani? doamne. judeci ce ai scris? cum poti plange dupa o zdreanta adulta ce reguleaza minore? o vai..toata lumea-i cu susul in jos si voi nu vedeti! deschide ochii! mari! si vezi realitatea! lasa stelele promise si luna de pe cer, uita-te dupa ce umbla la 19 ani! simplu. si tu chiar vrei sa fii cu el

| SerafimHD a răspuns:

Nu-ti mai face griji si lasa-l pe el daca nu are gusturi!

| xutza a răspuns (pentru SerafimHD):

''pe el'' fiind fostul sau actualul?

| SerafimHD a răspuns (pentru xutza):

Fostul

| Prunela a răspuns:

Esti cam curvulita, nu ti se pare?

| xutza a răspuns (pentru Prunela):

Am cerut un sfat, nu pariri despre ce sunt. nu ma cunosti asa ca scuteste-ma.

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Stai linisti-ta ca daca pe tine te-o lasat pentru una virgina asa o sa faca si cu aia, o sa o dezvirgineze si pe aia si o lasa pentru alta! Trebuie sa ai incredere in tine! Nu toti baietii sunt la fel! Poate baiatul cu care esti, este mult mai bun decat celalalt! Oricum, INCERCAREA MOARTE N-ARE! Bafta

| xutza a răspuns:

Pareri*

| HoneyPot a răspuns:

Pai daca ai primit si primesti complimente inseamna ca arati bine. Uneori baietii au nevoie de schimbari drastice. Chiar si sa stea cu un fotomodel, sunt unii tot s-ar uita la alte femei. Creierul masculin merge, in general, pe principiul "ce e al altora e mai atragator".

| mariass a răspuns:

Ai abia 16 ani... o sa mai ai inca 100 de baieti pana sa il gasesti pe baiatul care va fi langa tine pana la sfarsit. Stiu cum te simiti pentru ca am trecut prin ceva de gebul asta. Gandeste'te ca el a avut de pierdut, nu tu. Nu ai de ce sa te subestimezi, iesi in oras, cu prietenii, e importnat sa nu te inchizi in tine! Nu ai ee ce sa te consideri urata sau sa crezi ca nu esti buna. O sa se mai desparta baietii de tine, o sa te mai desparti si tu de baieti. Nu e totul roz in viata. Sper ca te'am ajutat.

| MeandYou123 a răspuns:

De ce atata graba sa faci sex? Chiar nu inteleg.

| PaPuShiKa24 a răspuns:

Ar trebui sa ai incredere in tine..Fostul se vede ca a apreciat mai mult fetia altei fete.pentru ca cu tine deja avuse ce avuse(daca ati avut)..tot ce ar trebui sa faci e sa ai incredere in tine si mai lasa sa treaca ceva timp inainte sa faci dragoste cu acest baiat atunci iti vei da seama daca si el sta cu tine doar ca sa te aibe in pat ca celalalt sau chiar tine la tine pentru ceea ce esti.kiss

| cleopatraaa a răspuns:

Poate acest baiat cu care esti acum o sa fie mai bine dar sa nu mai ai incredere in totii iubitii tai ca daca ei vad ca te culci cu toti o sa fie o problema nu trebuie sa te culci cu fiecare prieten de al tau las-o mai usor si explica-i actualului prieten de ce nu vrei sa o faci cu el ca daca tine la tine cu adevarat atunci te va intelege :*