| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi, va rog frumos imi spuneti si mie ce cadou i-as putea darui iubitului de valentines`? (nu suntem de mult timp impreuna) sa fie ceva nu foarte scump, dar si original. aveti ceva idei? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| dedebt a răspuns:

Poti sa iei o felicitare...si sa scrii tu ceva frumos...
Sau poti sa ii iei un ursulets
Pe care sa scrie 'i love you'
Sau ceva de genu...
Sa iei bilete la un film. smug
O poza cu voi2 intr. o rama frumoasa...
:X
Sper ca te.am ajutat. >big grin

3 răspunsuri:
| AlexandraHristov a răspuns:

Renunta la clisee, ia-i ceva fie simbolic/amuzant/original, fie ceva erotic/sexy:

http://www.fiilamoda.com/cadouri-valentine-s-day-barbati/
http://www.lenjerieintimaonline.net/cadouri-valentines-day/

| FashionDiva a răspuns:

Cel mai original ar fi sa scrii povestea voastra si tot ce simti tu pentru el pe www.ne-iubim.com pentru ca toata lumea, INCLUSIV el sa vada ca iubirea voastra este cea mai frumoasa!

| Angelxp a răspuns:

Multumesc mult! Tine fundita` :*