| tadeee a întrebat:

Am niste miscaturi in zona burtii. Eu nu simt doar vad cum se misca burta

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarmalele taică ai mincat ca porcu, acum mișcă (kk tul_

| Violleta2022 a răspuns:

Sincer acum, chiar trebuie sa vii sa ne intrebi de fiecare data cand ai gaze in burta si cand esti constipata samd?
Nu mai manca porcarii, ca de la asta ti se intampla sa ai gaze care ti se misca in burta!

| dullcat a răspuns:

E a 10-a oara cand intrebi despre cum simti batai, ti se misca, tremura, pulseaza, vibreaza etc. burta.Ar trebui sa citesti putin regulamentul siteului.

| Xeir000medicu a răspuns:

Ești gravida fa cu tacsu lui Miruna

| Cassiii a răspuns:

Cel mai probabil sunt spasme, mișcare necontrolate ale mușchilor.nu este nici un motiv de îngrijorare