| SadBoyForever a întrebat:

Simt ceva de genul unor arsuri in interiorul burtii, practic am senzatia ca ma arde pe burta, pe dinauntru ma refer, stie cineva despre ce ar fi vorba cumva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| secretlove2014 a răspuns:

Incearca sa iei EUBIOTIC care iti regleaza dezechilibrul florei intestinale

| secretlove2014 a răspuns:

Si pe tatal meu il mai arde stomacul de mult timp doar ca el nu vrea sa mearga la doctor, el ca sa nu l mai doara ingite jumate de lingura de bicarbonat alimentar cu apa si dupa i trece

| Mariusikul a răspuns:

Cred ca ai o gastrita

| Flor1N94 a răspuns:

Fosta mea prietena avea gastrita si avea exact aceleasi simptome, iti recomand sa te duci la un medic specialist sa te consulte si sa-ti prescrie un tratament si sper sa nu fie gastrita deoarece este foarte greu cu ea. O zi buna.