| theone100 a întrebat:

Am o fata in clasa, e printre cele mai frumoase si na...nu pot spune ca-mi place de ea dar e acceptabila.Si, de aici nu mai stiu cu ce sa incephappy sper sa nu radeti de mine(cum fac unii care se cred mari destepti)
De o vreme se tot baga in seama(singura), adica stau vorbesc cu altcineva si vine da in mine, ma stropeste cu apa, da cu toate cacaturile dupa mine etc.
Ma uraste sau ce are ca deja m-am saturat de ea
PS: E dinaia cu care nu are rost sa vorbesti, nu intelege + e plina de fumuri in cap

Răspuns Câştigător
| LifeInColors a răspuns:

Nu cred ca te uraste, adica de obicei se intampla asta daca te place, asa ca, chiar daca are fite, ai putea sa incerci sa vorbesticu ea (de preferabil pe mess), ca nu intotdeauna o persoana ii asa cum pare, poate fi de treaba dar nu arata asta.

7 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Aw,spune-i frate ce se tot ia de viata ta,are chef de sex si nu stie cum sa iti spuna? Ia arunca tu cu un vibrator dupa ea si daca il prinde in mana inseamna ca-i pregatita pentru Eu, tu si altcineva! E copila din gesturi, poate incearca sa isi impresioneze fetele ei din gasca.Ar face pe oricine sa para prost, doar sa ii rada prietenele.

| LifeInColors a răspuns:

Nu ii chiar asa...ea te poate simpatiza chiar daca nu esti"fat-frumos". Chiar daca nu arata asta, poate nu este o fata superficiala, ci se preface a fi doar de dragul anturajului. stiu din experienta ca un baiat nu trebuie sa fie "fat-frumos" ca sa il simpatizezi, te poate impresiona atitudinea lui si felul lui de a fi. Fii curajos, daca nu risti, nu castigi! MUULT SUCCES:*

Răspuns utilizator avertizat
| ZUzulikii a răspuns:

laughing))
Pai poate te place sau doar n-are ce face si rade de tinethinking
Da vosbeste cu ea si spune.i sa te lase in pacebig grin

| theone100 explică:

N-are cum sa ma simpatizeze...nu-s prea fat-frumos(cel putin nu ma consider)
Am vrut mai demult sa incerc ceva cu ea da mi-a taiat orice speranta anturaju ei si n-am mai incercat...mi sa nu ma ia de prost :p

| miky_4523 a răspuns:

Incearca so linistesti
zii asa: stii ce? m-am cam saturat de tine, mai lasa dracu chestiile astea in pace si lasa-ma
daca nu intelege... eu's vinovata blushing

| ana_8011 a răspuns:

Stii chiar daca e contul cu numele ana sunt baiat si asa mi s-a intamplat si mie sti e o fata in clasa super tare si ma place... face exact ce ai zis tu da im mine ma stropeste.sa sti ca nu te uraste si din potriva te...simpatizeaza si vrea sati atraga atentia