| Catacata7799 a întrebat:

Am o intrebare,al carei raspunsuri nu o sa ma ajute foarte curand,dar vreau sa stiu pentru viitor. Unde pot face dragoste cu prietena mea, in afara de casa ei.Sa o invit la mine acasa cand sunt plecati parintii, ce sa fac?(vorbind despre primul contact sexual)Adresez aceasta intrebare adolescentilor, care au avut aceasta experienta.

3 răspunsuri:
| IustinaC a răspuns:

Inchiriaza un apartament pentru o seara fiindca va veti simti mai liberi, fara ca tu sa te gindesti ca ai tai trebuie sa soseasca acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O camera de hotel e mai potrivita:100% siguranta!

| MiruD a răspuns:

Da. Merge si la tine, de ce nu? Si la o camera de hotel, ar merge. Unde sa nu va deranjeze nimeni...cu aranjamente, ceva...winking