| OOOOOOOOda a întrebat:

am o intrebare legata de primul contact sexual.
la vara cand prietenul meu vine in tara , vreau sa fac dragoste cu el.dar vreau sa stiu cum sa ma pregatesc...cum sa ma imbrac.
ce sa imi iau la mine ?!?!
si da.se poate ajunge din primul contact secual la orgasm ? vreau sa fie ceva fara greseli.si daca vreme ,,povestiti-mi experienta voastra .
daca eu o sa am orgasm , el o sa se simta prost?
FUNDA ! MULTE DETALII PLS :;*

3 răspunsuri:
| Aurelian0709 a răspuns:

Aici depinde si de el, daca nu a mai facut de ceva timp se va finaliza primul, si s-ar putea sa se simta el penibil.
Acum depinde tot de el daca o sa ai orgasm, daca stie cum sa te faca sa te simti bine.
Hmm nu cred ca trebuie sa te imbraci provocator in fata lui, dar parerea mea este sa ai ceva mai lejer pe tine, ca sa mearga treaba mai bine. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Noitzee a răspuns:

O lenjerie mai sexy nu ar strica xD. Normal ca poti avea orgasm de la primul contact sexual, Nu are de ce sa se simta prost daca tu o sa ai orgasm.Sar putea sa aiba el inaintea ta atunci da are de ce sa se simta prost laughing)