| Yuuuki a întrebat:

Daca am avut fimoza si m-am operat si am facut circumcizie, ata penisului se mai poate rupe daca nu am avut pana acum contact sexual? Sau s-a "rupt" ata penisului in momentul in care am fost operat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin efectuarea operatiunii de circumcizare, ti-a fost indepartat, eliminat chirurgical atat preputiul (pielea mobila) cat si frenul penian, (ata). In cazul tau fiindca nu mai exista cele 2 elemente, adica componentele unui penis normal, reiese ca nu mai ai nici un motiv de ingrijorare din aceasta privinta. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Yon1470 a răspuns:

Pai se mai vede vreo ata prin zona?