| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, am o prietena si am facut sex si am dezvirginat-o sunt sanse ca ea sa ramana gravida daca am schimbat prezervativul desi nu sa rupt? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca pe intreaga durata a contactului sexual,ai folosit prezervativul,fara nici o importanta ca a fost unul,doua sau noua, poti sta linistit, nu exista nici un pericol de sarcina!
Important este ca sperma sau lichidul tau preejaculator sa nu ajunga in vagin, atat, numarul prezervativelor e irelevant.

2 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

De ce l-ai schimbat dacă nu s-a spart? În fine, nu, nu sunt șanse.

| Sidonia07 a răspuns:

Atunci de ce nu esti sigur daca a ramas sau nu.cel mai sigur e un test de sarcina..desi nu cred nu stiu ce ati facut voi acolo... protejati.va in continuare