| numacun0sti a întrebat:

Am o intrebare: ce credeti se potrivesc brabatul balanta cu femeia leu... exemple... experiente traite.

2 răspunsuri:
| AnkiCardle a răspuns:

Sincer nu prea conteaza zodiile. Cea mai buna prietena a mea " leu " este de 8 luni cu iubitul ei " balanta ". si totul e chiar ok. se inteleg super :*. funda?

| denisssa a răspuns:

Groaznic. Adica eu sunt zodie leu si am fost impreuna cu un baiat balanta. La inceput totul parea perfect, dar apoi am inceput sa ne certam din diferite motive. Eu una nu cred in chestiile cu compatibilitatea sau nu stiu ce, dar eu si inca o alta balanta NEVER big grin