| supradoza_de _vyse a întrebat:

Multi baieti m-au placut dar nu stiu care m-a placut si pentru felul meu de a fi.cum as putea sa-mi dau seama cand un baiat ma place pentru sufletul meu. s-ar pute sa para o intrebare stupida dar mie chiar imi pasa pentru ca nu vreau sa-si bata cineva joc de mine

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, un baiat te place cu adv atunci cand te respecta de accepta asa cum esti, cand e alaturi de tine la rau si la bine, este in primul rand un bun amic si confident, apoi iubit, daca se comporta astfel, inseamna ca ai noroc de un baiat sincer si care te vrea cu adv...

| Swabia a răspuns:

N`ar trebui sa raspunda baietii la intrebarea asta?!
Hai ziceti baieti, cum va comportati cand iubiti fata cu adevarat?! happy

| MarYoBenucci a răspuns:

Deci cand un baiat cand te place... este alaturi de tine la bine, si la rau, iti dovedeste prin fapte si vorbe, cat de mult te iubeste...ar vrea, sau daca poate este in preajma ta mereu, te protejeaza... ps in pat face dragoste nu sexwinking o seara placuta te :*

| Delisha a răspuns:

Stiu cum e
majoritatea se topesc dupa "ambalaj"

| cristina_4037 a răspuns:

Te priveste intens
-este mereu in preajma ta
-se fastaceste cand vorbeste cu tine
-zambeste si rade mult(uneori fara sa isi dea seama)

astea sunt cateva, la unii baietii coincid la altii nu...de aceea trebuie sa ne dai situatia exacta, sa stim ce sa-ti spunem

| cristina_4037 a răspuns:

In general simti cand unei persoane ii place de tine, asta inseamna ca spre deosebire de alte persoane de acelasi sex, are un comportament diferit.
Te cauta mai des, vrea sa va intalniti, profita de orice moment sa iti faca diverse complimente, etc.
Privirea este un alt lucru important dupa care iti poti da seama daca acel baiat este atras de tine sau nu. Te priveste insistent, se uita in ochii tai adanc atunci cand iti vorbeste, te atinge fara motiv, te ia de mana si te tine strans.
Acestea sunt doar cateva semene prin care iti poti da seama daca acel baiat te place. Evident mai sunt multe, dar depinde de la persoana la persoana.