| Nana18 a întrebat:

Am o intrebare destul de bizara.Deja mai mult de juamte de an un baiat din scoala mereu se uita la mine parca ma maninca din priviri.Noi nu ne cunoashtem deloc poate este o cauza ca 1 an in urma m-am sarutat cu prietenul lui dar faza ca se uita intruna la mine no inteleg. Puteti sa-mi explicati ce inseamna asta

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu ai spus ca il placi, doar ai intrebat ce credem despre situatie. Da, as zice ca tu trebuie sa faci primul pas - dar unul mic. Saluta-l, zambeste-i, vorbeste cu el. Lasa-l pe el sa spuna ca te place, nu da tu totul.

9 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Ii place de tine dar este timid si nu are curaj sa te bage in seama pentru ca are impresia ca tu esti combinata sau iti place de altu. Vrei sa afli sigur? Du-te si aseaza-te cu fundu la el in brate. Sunt sanse mari sa te intepe ceva (daca intelegi ce vreau sa spun)

| Nana18 explică (pentru justfreelove):

Da sau n-are curajul din cauza ca m-am sarutat cu prietenul lui in jur de un an in urma la o zii de nastere asta a fost doar un sarut la petrecere

| justfreelove a răspuns (pentru Nana18):

De fapt sunt sanse mari ca tocmai acela sa fie motivul pentru care te place. In general baietii si fetele vor mereu ceva ce a fost/ sau este al celor din anturaj. Stii, este o vorba " Este o prostie sa te culci cu nevasta celui mai bun prieten al tau, dar este pacat sa ratezi ocazia".

| Nana18 explică (pentru justfreelove):

Da sunt deacoart cu tine poate si asta sa fie

| SkyPilot a răspuns:

Nu avem de unde sti exact ce este in mintea lui, dar este posibil sa te placa si sa nu aiba curajul sa te abordeze.

| Nana18 explică (pentru SkyPilot):

Poate eu trebuie sa fac primul pas

| Nana18 explică (pentru SkyPilot):

eu nu pot sa spun ca il plac doar ca asa se uita la mine are o privire care ma face sa ma simt diferit nu fiecare bait poate sa aiba ahsa o privire

| SkyPilot a răspuns (pentru Nana18):

Atunci nu ai de ce sa il abordezi. Lasa-l sa se holbeze!

| Nana18 explică (pentru SkyPilot):

Multumesc pentru sfat lasa-l sa se uite in voia lui da

| SkyPilot a răspuns (pentru Nana18):

Nu ai spus ca il placi, doar ai intrebat ce credem despre situatie. Da, as zice ca tu trebuie sa faci primul pas - dar unul mic. Saluta-l, zambeste-i, vorbeste cu el. Lasa-l pe el sa spuna ca te place, nu da tu totul.