| Nana18 a întrebat:

Am o intrebare destul de bizara.Deja mai mult de juamte de an un baiat din scoala mereu se uita la mine parca ma maninca din priviri.Noi nu ne cunoashtem deloc poate este o cauza ca 1 an in urma m-am sarutat cu prietenul lui dar faza ca se uita intruna la mine no inteleg. Puteti sa-mi explicati ce inseamna asta Inca noptile il visez uneori

Răspuns Câştigător
| HelloWorld00 a răspuns:

Baiatul asta ori te place, ori ii place numai corpul tau...

| Nana18 explică (pentru HelloWorld00):

Imi trecea si mie prin cap ca corpul meu insa mereu se uita fix in ochi mei

1 răspuns: