| VanillaCheps a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata, totusi as dori parerea mai multor persoane despre ea:
Cum iti poti da seama daca iubesti pe cineva sau doar simti o "atractie" pentru aceasta?
o_o sunt curioasa de raspunsurile primite

Răspuns Câştigător
| MaiaMartinas a răspuns:

Ca sa iubesti pe cineva iti trebuie mult timp,si atunci acel cineva o sa ti se para cel mai frumos,(chiar daca nu-i),n-o sa mai aiba nici un defect, si ii vei scuza fiecare greseala, asta-i dragostea, il placi si il accepti pe acel cineva asa cum e, cu bune si cu rele ..in schimb atractia e doar asa, ca-ti place fizic de acel cineva, si de obicei trece in cateva zile.

3 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Mda...atunci cand joc fifa sau nfs cu iubita mea...aaa stai asta nu s-a intamplat inca. Intelegi? laughing Mai la subiect..doar dupa un timp de relatie poti sa iti dai seama acest lucru.iar dragostea la prima vedere e rara.

| neutrino a răspuns:

Mai asteapta putin si singura vei afla raspunsul mult asteptat.

| Andrei258 a răspuns:

Traiesti cu un om o viata si tot nu ajungi sa il cunosti bine sa vezi ce ii poate capul e o vorba din batrani legat de cum iti dai seama daca simti ceva pentru el e simplu te rosesti la fata te i au caldurile pe sira spinarii te uzi in jos in zona intima o noapte frumoasa