| lolylolypops a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti!
Este vorba de un baiat care este cu o fata mai mare ca el, ea are peste 18 ani si este dispusasa intretina relatii sexuale, dar el o inseala pe ea cu o fata de varsta cu el. Recunoaste ca tine la cea de varsta cu el foarte mult si ca nu si-ar imagina viitorul fara ea dar sustine ca nu poate sa renunte nici la cea cu care este oficial intr-o relatie. A spus ca o iubeste si pe ea, dar ca nu e iubire din aia cum are pentru prima, a recunoscut acum cateva zile ca daca sta cu cea cu care e pana la vara reuseste sa o f**a. Ce se intelege de aici? Poate sa ajunga sa iubeasca fata mai mare sau pe cine iubeste? Ce sa faca fata de varsta cu el? E mai cuminte si nu ar fi dispusa sa intretina relatii sexuale! Ei au 16 ani!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Gagiul n-o iubește pe niciuna; așa cum a zis, el are nevoie doar de sex.
Care se oferă prima, îl va avea. O vreme.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Oi fi eu de moda veche, dar si asta e o telenovela adulter. Si eu faceam sex la varsta voastra, dar ma consideram c**var, nu baiat cuminte, indragostit. Cand esti indragostit de cineva nu mai exista altii/altele.

| cristimihailov a răspuns:

Cocoselul ia intaietate in situatia asta.

Cum se spune... dragostea incepe cu capul in nori si se termina dand cu el de pereti...

| Alcyon a răspuns:

Ala nu iubeste decat sexul.

| LoriLoL a răspuns:

Iar acel baiat esti chiar tu...