| Zowe a întrebat:

Am o intrebare pentru fete... dar si pentru baieti big grin
Care sunt cele mai bune "tactici" de flirt? Fetelor, voi cum va folositi flerul? Baietilor, ce va impresioneaza? >:
Sunt curioasa.
Dau funda la cele mai bune idei!winking

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Ma impresioneaza cand fata este echilibrata, inteleapta, matura, care nu se lasa magulita usor si care are propriile principii.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nicio tehnica. Ii place de mine, vine si imi spune in fata. Daca nu are curaj e problema lui. E inutil sa imi pierd timpul flirtand cu un tip care nu il cunosc, care are probabil prietena si e in cautare de lumi noi

| foxi a răspuns:

Fetele sunt provocatoare! Fuste scurte, tocuri, silicoane, rimeluri, coafuri...si multe fite!

| Delete a răspuns:

Sunt de acord cu foxi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul de-a soarecele si pisica. Te prefaci indiferenta, "uiti" ca el exista, apoi lasi putin garda jos. Nu il lasi niciodata sa fie sigur ca stie ce gandesti, ce vrei. Si cred ca e valabil si la fete, si la baieti.thinking