| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

Ce gesturi ale fetelor va impresioneaza baieti? ce miscare/gest al unei fete va place cel mai mult?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un gest, contează ce scoate pe gură.

| justadream94 a răspuns:

Depinde ce categorie de baieti vrei sa agati. daca vrei tipi mai de pe la facultate trebuie' sa ai ceva in cap pe langa ca trebuie sa arati bine
daca te gandesti la pustani desfa putin farmoarul decolteului si deja.

acum iar depinde si daca vrei sa agati ceva de''calitate''.

| Clantza a răspuns:

Daca e vorba de o relatie de prietenie, ochii de caine bleg, pupicii, cand va prefaceti ca v-a scapat ceva pe jos (stiti cu totii la ce ma refer laughing ), cand ne luati in brate de parca ati vrea sa ne sufocati (boobs make us happy, that's the way we are made).

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clantza):

laughing

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Clantza):

Frumos big grin

| kryOwEEd a răspuns (pentru Clantza):

Boobies :X laughing))