| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare serioasa și voi povesti pe scurt:
Iubita mea a venit cu propunerea asta ca asa a visat straight face
Părinții ei sunt plecați câteva zile și ea se gandeste sa vina la mine peste câteva zile și sa stea cu mine o zi poate si o noapte. Ce ma nelinișteste teribil cum de i-a venit ideea asta? Are 16 ani și eu am peste 22 de ani. Help. Ce pot păți dacă accept sa vina la mine sa petrecem o zi împreună și sa dormim amândoi în același pat dar fără contact sexual ca e minora și virgina.

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca rezistati sa stati in pielea goala unul langa altul in pat fara sa intretineti sex real, NU se poate intampla absolut nimic rau sau sa poata fi considerata ca ar fi o fapta reprobabil. Distractie placuta si bineinteles sa aveti parte si de somn usor... si odihnitor. laughing
Ati putea sa recurgeti sa practicati pettingul insa cu conditia sa va limitati la petting clasic, pur si simplu. Sanatate!

| Holiday a răspuns:

Ce naiba sa patesti?! Nimic.

"...și sa dormim amândoi în același pat dar fără contact sexual ca e minora și virgina."

Aici s-ar putea sa "patesti" ceva. Peste cativa ani o sa spui: "bah, ce prost am fost!".

| xRaffy a răspuns (pentru Holiday):

Dar dacă afla părinți ei ca a venit la mine fără acordul lor? Eu asta întreb. Ca asta e problema. Doar mama ei știe ca suntem împreună ca ne-a văzut în poze.

| Holiday a răspuns (pentru xRaffy):

Daca afla, o sa-i faca capul mare, sau nu, de unde sa stiu eu ce ganduri au?!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Corupere de minori. Parintii iti pot face plangere penala.

| xRaffy a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Deci sa stam cuminți cu ale noastre.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru xRaffy):

Da. Asta depinde doar de parintii tai. Am gresit: nu tie iti fac plangere penala, ci lui. Sa stii ca daca faci sex cu el cu acordul tau nu este penal, dar daca te duce acasa la el peste noapte poate fi.

| DaniTDCI a răspuns:

Nu vei pati nimic, vorbind in termeni legali

| xRaffy a răspuns (pentru DaniTDCI):

Pai problema e ca părinți ei nu cred ca știu ca ea are intenția asta. Și sa nu pățesc ceva sa fiu acuzat ca a venit la mine cu mențiunea ca am acceptat sau ca i-am zis hai la mine. Dar nu i-am zis ca hai la mine 1 zi și o noapte. Părinți mei zic sa nu o aduc la ei în casa ca e minora ca după o pățesc cu politia ca poate ca exemplu sa fi fost cu altul și sa zicem ca e însărcinată cu altcineva și sa cad eu în plasa ca dovezile astea ca iote domne a fost la el. El e vinovat ca fata mea e gravida.

Răspuns utilizator avertizat
| OanaDD a răspuns:

Momentan nu exista nicio pedeapsa pentru... somn