| Nutella123456789 a întrebat:

Am o mare mare problema.Sunt din Constanta si nu vreau sa pierd ultimele zile de vara. M-am facut cu lama pe picior m-am iritat putin si apoi m-am dat cu crema depilatoare peste din greseala.Iritatia s-a extins si am ajuns sa am bube pe tot piciorul.Arata oribil. Uitati:[IMG]http://i56.tinypic.com/or1jbo.jpg[/IMG]. Pe celalalt picior aveam 2-3 bubite si acum s-au facut pe tot piciorul.Sunt plina.Nu mai stiu ce sa mai fac simt ca mor.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine du-te la farmacie si intreaba, sigur o sa stie, sunt mai multe variante. Stai linistita, se rezolva! Desi e cam frigut aici...

1 răspuns:
| Realmadrid_1919 a răspuns:

Incearca cu sare iodata. asa am facut si eu