| RAY a întrebat:

Am o mare problema,problema e ca i-am explicat unei fete cu care am vorbit vreo o luna pe fb ca intre noi nu poate fi nimic,e si minora si la distanta,eu nu i-am spus ceva de o relatie dar ea imi spunea de astea,de cateva zile cunosc alta fata da asta e mai mare ca mine la varsta si divortata,i-am spus la asta ca vb cu una pe fb, acuma nu stiu ce sa fac, eu vream altceva da am dat de altceva

40 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Of ma prietene, dale ignore la amandoua, de ce iti pierzi timpul cu relatii virtuale unde nu ai ce gauri sa rupi

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu sunt virtuale ambele, aia divortata e din tm

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Aia divortata sigur va duce lipsa de barbatt, intalnitiva candva pentru un onenight stand dai tare la gaurica si gata

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Vrea neprotejat cica

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Exclus nu, cine stie ce boala are, fa-o protejat, e pentru binele tau frate

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ai dreptate sau devin tatic

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Bine zis ala e cel mai grav lucru sa apara vreun bastrad [peste 9 luni

| mont a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

De ce? Ce au relatiile virtuale? Sunt tot oameni si cei care vorbesc pe internet, asa cum vorbim acum aici pe TPU. Si daca exista bunavointa si placere relatiile virtuale se pot transforma si in reale mai ales daca persoanele sunt din accelasi oras.

| Emilian65 a răspuns:

Gaseste-ti una care sa-ti fie pe plac si cam de-o varsta cu tine.

| Fatamuntilor a răspuns:

Din cate am citit eu pe aici fetele minore sunt atrase de baieti maturi! Adica in timpul acelei luni cat ai vorbit cu ea nu stiai ca minora? I-ai dat sperante fetei.Pe de alta parte daca i-ai fetei ca nu poate fi vorba de o relatie, sper sa fi inteles.Rareste discutiile cu ea ca doar nu vine peste tine
Iar in pararel ocupa=te de cealalta!

| LoveSleep a răspuns:

Amandoua sunt la extreme. Nu te baga in viata celeilalte, e divortata frate, nimic bun nu poate iesi din asta.
Cealalta e prea mica, o sa-ti *** toti nervi cu ea.

| SkyPilot a răspuns:

Ocupa-te de cea mai in varsta. Incearca sa va intalniti fata in fata cat de repede, ca daca nu va placeti sa nu mai pierdeti vremea.

| RAY explică (pentru SkyPilot):

Mare dreptate ai

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Poti incerca o aventura cu cea in varsta. Nici ea nu cred ca se asteapta la altceva.
Cu minora, taie-o de la radacina, nu iti aduce nimic bun. Te-ai atasat de ea, dar nu e pentru tine. Macar daca era din orasul tau, poate puneati de-o relatie mai fara sex dar asa...

| RAY explică (pentru SkyPilot):

E la cam cativa km de mine ea i in deta eu Timisoara daca stii cumva, sincer asta mia si spus aia in varsta, dar nu stiu daca pot asa fara sa simt ceva

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Cat timp nu ai pe nimeni nu cred ca e o problema. Eu as zice sa va intalniti. Stai mai intai sa va placeti si mai vezi dupa asta.

| RAY explică (pentru SkyPilot):

Ai dreptate in asta, dar vrea si relatie nici nu m-a vazut, poate glumeste naibi stie, ma ea cu vrajeala ce sa vad la astea tinere ca toate sunt la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te pune sa vorbesti cu o minora? esti pedofil? sau un penibil de ala care face sex cu orisicine? am vazut ca ai 25, ce dracu. una de 22 de ani sau 28 e de n ori mai buna ca una de 17 ani sau mai jos. aveam si eu pretentii ce dracu laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Stai putin daca vb cu o fata nu esti pedofil, gandeste cand imi scrii, cei rau in a vb cu o fata esti culmea

| frostxtq a răspuns:

I-ai spus deja fetei ca nu vrei o relatie, nu ii mai raspunde si ai incheiat povestea.

| RAY explică (pentru frostxtq):

Nu mi asa usor

| frostxtq a răspuns (pentru RAY):

Atunci inseamna ca iti place sa vorbesti cu ea. Daca relatia nu are un viitor, ce rost are sa vorbiti doar asa?

| RAY explică (pentru frostxtq):

M-am obisnuit cu ea, nu stiu, ce viitor am si cu aia mai in varsta e divortata aiurea, eu vream naibi o fata de 18, 19 ani de inaltimea mea atat nu ataea complicari, m-am saturat de iubire la distenta in plus e si minora naibi ajung la parnaie numai pot raspunde pe TPU

| frostxtq a răspuns (pentru RAY):

laughing e bine ca mai si glumesti in situatia in care te afli. Atunci asteapta oana cunosti o fata de varsta ta si nu te complica cu fete micute si la distanta. Nu trebuie sa fii cu aia divortata neaparat.

| RAY explică (pentru frostxtq):

Asa ciudata e viata, unde naibi sa o caut la boredele, pe centura, crezi ca n-am cautat am un complex inaltimea

| frostxtq a răspuns (pentru RAY):

Invata sa treci peste acest complex. E un complex fizic, nu mai are nicio importanta dupa ce esti intr-o relatie. Nu e obligatoriu sa iti gasesti iubita acum asteapta pana cand apare fata potrivita, si ca inaltime si ca varsta.

| RAY explică (pentru frostxtq):

Nu are pe naiba, pls nu ma lua cu vrajeli, logic ca conteaza fizicul mult, nici ea sa fie mai inalta ca mine nu vreau

| frostxtq a răspuns (pentru RAY):

Dar incercam sa iti dau un sfat, nu sa te iau cu vrajeli. Lumea e plina de fete una tot o sa fie si pentru tine.

| RAY explică (pentru frostxtq):

Numai cred sincer, mai rau e ca ma cimplic in aiureli, nu-mi plac chestile astea

| Phini a răspuns (pentru RAY):

1. Schimba subiectul cand mai vorbesti cu minora, sau nu mai vorbii o vreme cu ea, ca sa-si gaseasca pe cineva...
2. Ce varsta ai?
3. Ce varsta are tipa divortata?
4. Lasa facebook-ul, iti mananca timpul aiurea, si te prosteste... Daca faci asta ai sa vezi ca e mai bine happy poate intalnesti tipa dorita pe afara nu pe fb...
5. Iti pierzi tineretea cu relatiile de la distanta sau virtuale. devii depresiv ca nu mai f, nimic, si ajungi sa scrii pe TPU laughing)
Succes, si sarbatori fericite!

| RAY explică (pentru Phini):

1 am schimbat subiectul, uraste subiectul
3 cred ca 35
4 nu stau degeaba acolo, am treaba acolo
5 ai dreptate, naibi am deja o experienta cu distanta
sarbatori fericite

| Phini a răspuns (pentru RAY):

Multi inainte!
E destul de "tanara", dar nu judec dupa varsta happy
Iti pot sugera sa te intalnesti cu tipa, macar sa va cunoasteti mai bine ca sa iti poti face o parere mai buna, sau ca sa vezi daca se apropie cerintelor tale.
Eu le prefer pe cele de 18-19-20, daca ii si roscata, ii perfecta laughing)

| RAY explică (pentru Phini):

Ai dreptate, fata de 16 ani e bruneta, aia de 35 nu stiu sincer cred ca tot bruneta, prima mea iubita era satena te inteleg si mie imi plac

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

FreezyAlex are dreptate cu fb ca tampeste, le agati acolo dar intr-o luna sau doua daca nu ai o relatie reala le lasi. Relatiile astea online produc dependenta, deja iti dai seama si tu cu cea de 16 ani.
Intalneste-te cu cea de 35, pune-i-o si mai vezi tu daca e cazul de continuare. Odata tot merita sa o faci.

| RAY explică (pentru SkyPilot):

Asa e ai dreptate

| E7eRgY a răspuns (pentru Phini):

Individul acesta e unul dintre cei mai prosti care au postat pe TPU, uitate la intrebarile lui sa vezi.

| farfuriaverdex a răspuns:

Spune-i fetei ca nu cauti o relatie, ca este minora si nu ii poti oferi genul de relatie de care sre ea nevoie acum

| RAY explică (pentru farfuriaverdex):

I-am spus deja, dar cu aia mai in varsta ar merge ceva?

| nyty20 a răspuns:

Evita excesul de facebook!