| RAY a întrebat:

Am o mare problema,problema e ca i-am explicat unei fete cu care am vorbit vreo o luna pe fb ca intre noi nu poate fi nimic,e si minora si la distanta,eu nu i-am spus ceva de o relatie dar ea imi spunea de astea,de cateva zile cunosc alta fata da asta e mai mare ca mine la varsta si divortata,i-am spus la asta ca vb cu una pe fb, acuma nu stiu ce sa fac, eu vream altceva da am dat de altceva

40 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Bine zis ala e cel mai grav lucru sa apara vreun bastrad [peste 9 luni

| E7eRgY a răspuns (pentru Phini):

Individul acesta e unul dintre cei mai prosti care au postat pe TPU, uitate la intrebarile lui sa vezi.

| nyty20 a răspuns:

Evita excesul de facebook!

| LoveSleep a răspuns:

Amandoua sunt la extreme. Nu te baga in viata celeilalte, e divortata frate, nimic bun nu poate iesi din asta.
Cealalta e prea mica, o sa-ti *** toti nervi cu ea.

| Fatamuntilor a răspuns:

Din cate am citit eu pe aici fetele minore sunt atrase de baieti maturi! Adica in timpul acelei luni cat ai vorbit cu ea nu stiai ca minora? I-ai dat sperante fetei.Pe de alta parte daca i-ai fetei ca nu poate fi vorba de o relatie, sper sa fi inteles.Rareste discutiile cu ea ca doar nu vine peste tine
Iar in pararel ocupa=te de cealalta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te pune sa vorbesti cu o minora? esti pedofil? sau un penibil de ala care face sex cu orisicine? am vazut ca ai 25, ce dracu. una de 22 de ani sau 28 e de n ori mai buna ca una de 17 ani sau mai jos. aveam si eu pretentii ce dracu laughing

| Emilian65 a răspuns:

Gaseste-ti una care sa-ti fie pe plac si cam de-o varsta cu tine.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Stai putin daca vb cu o fata nu esti pedofil, gandeste cand imi scrii, cei rau in a vb cu o fata esti culmea

| mont a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

De ce? Ce au relatiile virtuale? Sunt tot oameni si cei care vorbesc pe internet, asa cum vorbim acum aici pe TPU. Si daca exista bunavointa si placere relatiile virtuale se pot transforma si in reale mai ales daca persoanele sunt din accelasi oras.