| ionutB0090987 a întrebat:

Am o mica problema. Imi vine sa ma masturbez constant fara sa fac nimic, pur si simplu fara sa fac nimic simt placere si imi vine sa ma masturbez. Mi se intampla foarte des... cum sa scap de asta? Este destul de deranjant, am de putin timp problema asta(sunt baiat)

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deja asta este o obsesie sexuala, numita onanie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai iesi si tu din casa si participa la diverse activitati in grup, care necesita prezenta si a altor persoane. Incearca sa fii cat mai mult posibil alaturi de alte persoane. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Fă mai mult sport, plimbă-te pe jos, mergi la teatru, plimbă un cățel - fă orice să nu mai stai în casă gândindu-te la chestii ce te excită.
Masturbarea în principiu e ok, dar orice e prea mult... strică.

| Mihaialexandru85 a răspuns:

Sa nu o fraci de mai mult de 50 de ori pe zi ca se poate muri de la exces. sunt cazuri cand la 56 au facut anevrism laughing

| doctorandus a răspuns (pentru Mihaialexandru85):

Lol. 50 de ori/zi. Si mai avea piele pe organ?

| Mihaialexandru85 a răspuns:

Eu pana la 30 de ani faceam laba de 3 ori pe zi cu dublu orgasm dar dupa 30 se mai linistesc hormonii happy foloseste femei reale si o sa te linistesti si nu o sa mai ai nici cosuriwinking

| Baiatul2006 a răspuns:

Pai de ce ai vr sa scapi?