| dodorina a întrebat:

Am o nelamurire! Intr-o seara, acum vreo saptamana, m-am jucat cu iubitul meu pana cand acesta a ejaculat dar nu pe mine.sau cel putin asa spune. s-a jucat cu penisul in zona mea intima dar nu a penetrat, mentionez ca sunt virgina! sunt sanse sa raman insarcinata? va rog raspundeti pentru linistea mea!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca sperma sau lichid care lubrefiaza penisul au ajuns pe vulva ta, atunci exista o mica posibilitate de sarcina, chiar daca himenul este intact.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai sa nu va mai jucati!
oricum sperma se misca si s-ar putea sa fi ajuns in vaginul tau.

| madalicious a răspuns:

Te-a apucat si pe tine de facut peeting? Eu una nu inteleg cum pot sa aiba unii curaj sa stea-n fundu' gol in fata persoanei iubite permitandu-i obscenitati, acelei persoane daca nu fac dragoste. Mi se pare o prostie, mai ales tu fiind virgina. straight face

Si, pentru linistea ta, nu ai cum sa ramai insarcinata deoarece nu te-a penetrat, pentru ca nu cred ca este un spermatozoid navaras care are picioare sa fuga-n vaginul tau. Asa ca sansele de a ramane insarcinata fara o penetrare si ejaculare in vaginul tau, fiind si in perioada fertila sunt 0%.

| IsabelaIssa a răspuns:

Tu cam spui acolo ca nu esti sigura de ce a facut el," nu pe tine, sau cel putin asa spune". daca a penetrat cat de putin atunci cand a terminat, exista riscuri. tu cand mai ai nelamuriri ia pastila de a 2-a zi si nu mai astepta sa intrebi dupa o saptamana ca poate fi prea tarziu. cel mai sigur folositi prezervativul.bafta!

Janina
| Janina a răspuns:

Of fetelor, cat de simplu ar fi sa folositi o contraceptie, insa nu voua va place sa va jucati cu P. A fara sa va ganditi la consecinte.

| adryanna_7314 a răspuns:

Nu ai cum s ramai insarcinata. lol

| ralucagld a răspuns:

Eu cred ca sansele sunt foarte mici deoarece tu inca esti virgina.himenul tau este intact si practic spermatozoizii lui nu au cum sa ajunga in vagin.iti recomand sa aveti mai multa grija cu lucruri de genul asta. nu se stie niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost virgina. da nu mai esti.pentru linistea ta.

| ninicuta a răspuns:

Poti sa ramai insarcinata cand baga penisul in tine si termina in tine doar asa poti ramane inbsarcinata dar dacaq ai spus ca esti virgina cand esti virgina si spui ca s-a jucat cu penisul in locul intim pai ti la bagat inauntru? cand numai esti virgina trebuie sa bage penisul in tine incet ca de prima data doare si curge sange dar depinde ce ati facut voi?