| cristinalalalalina a întrebat:

Am o poveste ciudata : totul a inceput asa: imi placea de un tip si si lui de mine. am incpeut sa ies cu el si era primul meu prieten. eram rusinoasa si voiam ca primul sarut sa fie extraordinar. Am aflat intr.o zi ca vrea sa se desparta de mine si in seara aia ne.am sarutat. pe urma totul a decurs bine si suntem de mult impreuna. Credeti ca e cu mine pentru sarutul ala sau ceva? a facut dee atunci multe sacrificii pentru mine big grin adica nu stiu. oare la inceput m.a placut... ce credeti? ce ati face in locul meu ca tot la asta ma gandesc de tare mult timp
fuda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Piciu13 a răspuns:

Poate ca vroia sa se desparta de tine pentru ca erai rusinoasa si el vroia sa va sarutati dar vedea ca tu esti timida si dupa ce v-ati sarutat a vazut vasut ca te-ai schimbat. FUNDA?

| cristinalalalalina explică (pentru Piciu13):

A spus ca s.a uitat in ochii mei si nu a mai rezistat... crezi ca e o vrajeala?

| ionut002 a răspuns (pentru cristinalalalalina):

Pai acum depinde ce simte el. Poate fi si vrajeala, dar, poate fi si adevarat. Unii baieti chiar stiu sa aprecieze ce au si iubesc cu adevarat.