| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena foarte apropiata.De la un timp am inceput sa o plac.Am vorbit intr-o seara cu ea, si i-am spus ce simt pentru ea dar...sad Parca o iubesc tot mai mult...Nu stiu ce sa mai fac.Eu cred ca nu am nici o sansa.Sunt multi alti baieti care o plac.crying

Credeti ca sper la ceva din partea ei degeaba?

Răspuns Câştigător
| alinuta_4908 a răspuns:

CornY,nu trebuie sa-ti placa fetele,sunt destui baieti care cred ca-ti stau la picioare.dc ai ales tu sa iubesti o fata? e mai frumoasa dragostea dintre o fata si un baiat,e incontrolabila, dar cea dintre fata si fata pentru mine este ceva urit, adica nu vad ceva frumos in asta!

1 răspuns:
| SaSune a răspuns:

Draga mea alinutza...te informez ca sunt baiathappy
si am ales numele acesta pentru. ca asa imi spune draga mea prietena...big grin