| catzelushdeplush a întrebat:

Am o prietena in varsta de 20 de ani. La primul ei contact sexual acum 3-4 ani nu i-a curs sange, ma rog, mi-a zis ca i-a curs asa ca niste pete micute dar nimic mai mult.Acum de vreo cateva zile a intretinut relatii sexuale cu actualul ei iubit si mi-a zis ca a sangerat foarte tare si a avut mici dureri. E posibil ca ea sa fi fost pana acum virgina? Ea mi-a spus ca poate a avut himenul mai elastic si poate nu s-a rupt de tot...nu stiu... ce este posibil?

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Da, sigur atunci la acea varsta frageda sa nu se fi intamplat mare lucru, dar acum avand o varsta propice, matura sexual, e posibil sa se fi simtit pentru prima data femeie! De multe ori himenul face figuri asa ca sigur abia acum a devenit o femeie implinita! Multa bafta!

| Takocska a răspuns:

Da este foarte posibilhappy

| Lullabies a răspuns:

Da, este foarte posibil.

| alexandru_4652 a răspuns:

Da, asa s-a intamplat si cu iubita mea. a intretinut relatii sexuale cu fostul iubit cu care a stat 3 ani. si cand a ajuns la minehappy i-a curs sange, conteaza marimea si grosimea, imi cer scuze nu doresc sa fiu nesimtit

| alessia183 a răspuns:

E posibil sa nu fi fost dezvirginata de prima data