| mulajunior a întrebat:

Am o prietena si recent am aflat ca s-a culcat cu alti 3 tipi si sunt jignit de asta si o socot o usuratica, i-am spus asta in fata si ea a ramas uimita si mi-a zis: dar tu ce nu te-ai culcat cu nimeni inainte, m-am sculat si am plecat si am blocat-o peste tot. Ce parere aveti, am procedat corect? Dar ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok, e alegerea ta si toti oamenii deosebiti de mai sus sa-si vada de treaba lor. Corect e ce vrei tu, atat. Daca tu vrei sa cauti o virgina, caut-o si gaseste-o. Daca nu ai nimic impotriva ca fata sa aiba experienta, e tot ok. Nimeni nu iti poate spune ce preferinte sa ai, ce sa-ti placa si ce sa iti doresti. La fel cum nici fetele nu sunt obligate sa ramana virgine doar ca sa te astepte pe tine. Asa cum tu esti indreptatit sa alegi cum sa-ti traiesti viata asa si ele.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat nu ai avut nici o relatie sexuala inainte de ea si i-ai precizat de la inceput ca nu ai accepta o femeie care sa fi avut relatii sexuale anterior, te poti desparti de ea, fiindca te-a mintit. daca cumva mai avusesesi relatii sexuale, esti un ipocrit si ai facut foarte bine, ca asa a scapat biata fata de tine, era rusinos sa umble cu un ipocrit si un prefacut

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Si care e faza daca s-a culcat? esti culmea pentru asta nu rupi legatura cu un om, ce te interseaza pe tine cu cati s-a culcat ea?

| mihai69 a răspuns:

Nu. Dar dacă atât poți... asta e.

| Emilian65 a răspuns:

Daca si tu ai facut dragoste cu alte fete inainte de a o cunoaste pe ea, felul cum te-ai purtat cu ea este un gest urat.

| cristimihailov a răspuns:

Ai procedat gresit.
Ce a facut ea este alegerea ei. Cine esti tu sa judeci faptele ei?

| kandaraki a răspuns:

Esti un prost, ce te doare pe tine cu cine s-a culcat ea pana a avea o relatie cu tine?

| AlexCristi97 a răspuns:

Cat timp nu s-a culcat cu ei in timpul relatiei tale, ai procedat corect doar in cazul in care te-a mintit ca e virgina si acum ai aflat adevarul. Daca stiai ca nu era virgina sau daca aveai tu ceva fantezii cu ea ca e virgina, e foarte urat ce ai facut. Nu vad de ce fetele sunt curve si baietii sunt macho...ele n-au voie sa se distreze? Si apoi tot noi baietii ne plangem ca nu avem fete in pat, dupa ce le facem cu**e daca fac si ele sex.

| DavidoffUser a răspuns:

Prietene sa te invat un lucru important in viata.
Curvele =femei care o fac pentru bani, isi vand corpul pentru o anumita suma de bani

Cele care fac sex cu mai multi barbati, DAR de placere, nu sunt curve prietenul meu, sunt doar femei carora le place sexul si vor sa experimenteze cat mai mult.

Asa ca analizeaza bine fiecare situatie si nu judeca gresit.
Apropo, tu fiind virgin, era un avantaj pentru tine, deoarece femeia putea sa te invete, avand experienta, absolut tot ce voiai sa stii si puteai sa ai cel mai misto sex din viata ta.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Nu e ok, de ce un baiat are voie si o fata nu?

| 17Ioana a răspuns:

Daca s-a culcat in timpul relatiei este o problema. Daca a fost inainte, asta este. Cu totii avem o viata de trait, daca se desparte de tine, urmatorul nu o mai accepta ca s-a culcat cu tine?
Oricum aceste lucruri sunt bine sa le eviti, de regula ce nu stii nu te doare.

| pufipo a răspuns:

Dacă bărbatul de culca cu N femei, nu e nimic deosebit; daca femeia de culca cu mai mult de unu, e curva (asta e bună)
Părerea mea este că ești prost, dpdv masculin, daca femeia este experimentata este mai bun.

Daca tu ai fi fost în locul ei și ea ar fi procedat că ține, cum te-ai fi simțit?
Trădat?!?
Doamne ce mentalitate!

| bobo05031993 a răspuns:

Nu inteleg mentalitatea ta deloc. Daca era cu tine intr-o relatie si se culca cu alti 3 tipi da o puteai numi cu.va dar asa fata bravo ei si bine ca a scapat de tine