| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, eu si cu prietena mea suntem amandoi virgini si am decis ca maine sa fie pentru prima oara pentru amandoi. Vreau si eu niste sfaturi. Cum o sa fie? Ce trebuie sa fac si in ce mod sa fie totul bine. Ce se va intampla cu ea dupa penetrare? Se mai poate face dragoste in aceeasi zi? etc...

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da se mai poate face dragoste in aceeasi zi, si o sa o doara prima data. Daca ea chiar te iubeste, si tu o iubesti pe ea nu e nici o problema :*. In mod normal, totul o sa vina de la sine.happy

| Flav a răspuns:

Iar altii care si-au programat dizvirginarea ca un control la dentist. Ce sa-ti spun, ai grija la asternuturi, in cazul vostru, va arata ca dupa razboiul de la Troia.

| shtephie a răspuns:

Cati ani aveti?

| Pacala a răspuns:

Daca o iubesti si te iubeste, atunci totul va fi ok. Daca nu, nu. Nu se va intampla nimic cu ea dupa penetrare. E posibil sa sangereze, e posibil sa nu sangereze. Da, mai poate face dragoste in aceeasi zi.

| ronin33dan a răspuns:

Singuri singurei(o camera de hotel), un loc pitoresc, o sampanie, un tub de frisca, lumanarele, unbuchet de flori, mancare pentru tine, ciocolata pentru ea si chef... datii bataie. dupa penetrare nu va mai fi virgina si poate, poate nici tu.Cu cat faci mai multa cu atat se cicatrizeaza mai repede.Have fun!

| Snow a răspuns:

Da de ce vrei tu sa-ti spuna altceva ce sa faci.
Daca sunteti hotarati lasati-va purtati de val si o sa iasa totul bine nu te lua dupa nimeni fa cum simti si ce simti. Si nu uitati de protectie daca folositi prezervativ aveti instructiuni in cutiuta. Succes

| zarkon a răspuns:

Stati relax.nu se întâmplă nimic rău, din contră... Un sfat prietenesc totuşi, încălzitivă bine înainte de a o penetra! Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma intreb de unde stie un minor care mai este si expert asa de mult despre sex, ce zici Gaby?