| Aylee a întrebat:

Am o prietena, zici ca a evadat din punga de sticksuri... nu e asta problema. Problema mea mare este ca are parkinson si cand imi face mu! e... nu stiu ma termin prea repede. Oare e de la cum ii tremura mana?

Răspuns Câştigător
| M3ntosana a răspuns:

. [10 chars]

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Du-te,spovedeste-te ca nu mai ai de trait. Aveam un vecin care punea intrebari stupide si facea glume de 2 bani si a murit crying Ai mare grija baiatule.

| tabittha a răspuns:

Nu. E de la reactiunea creierului tau din celalalt cap, care te-a determinat sa scrii aceasta intrebare aici si mai ales folosind aceasta exprimare mizerabila.

| DorelSudoru a răspuns:

@Nu sau stanga sau poate amandoua anyway sigur unul din asta era raspunsurile

| Nu a răspuns:

Asa-i ca o cheama "mana dreapta"?

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Sigur nu esti tu ala cu parkinson sau prietena ta se numeste Emanuela?thinking Una din doua sigurhappy

| Radu_2790 a răspuns:

Renunta la ealaughing