| Stefan_Balan_1982 a întrebat:

Am o problema cand dau sa ma masturbez observ o lipitura acolo pielea este lipita de penis oare de ce va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Pentru ca in acel loc glandul nu a fost decalotat in totalitate de preputiu.
Ca sa rezolvi asta in timp ce faci dus incearca sa tragi in spate cat de mult poti si repeta asta pana cand glandul se va putea decalota total.

1 răspuns:
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Daca simti ca incepe sa te doara cand tragi, nu continua, asa cum ai fost sfatuit.
Ceea ce ai tu se numeste fimoza, si nu e ceva grav, dar trebuie sa mergi la medic. happy