| alina23 a întrebat:

Am o problema care ma macina. am facut petting si mi a introdus degetul in vagin si avea o rana deschisa si e destul de evident ca a curs sange inauntru. exista vreun risc?( el are analizele facute la zi)

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Analizele facute la zi pot ascunde o infectie in primele luni de la instalare. In plus, daca tu nu ai analizele la zi, riscul este pentru el.

soothe
| soothe a răspuns:

Riscuri sunt (niciodata nu stii cu analizele astea). Sper insa sa ai noroc (ai invatat ceva din chestia asta?). Multa sanatate!

| covexrobu a răspuns:

Pai daca imi fac astazi analiza la sange si sunt "curat" peste 2 zile daca imi fac din nou pot sa fiu deja bolnav de x sau y boala. Este doar un exemplu. Pai de ce nu s-a ferit daca are o rana deschisa? Sau de ce l-ai lasat sa bage degetul daca ai vazut ca are o rana deschisa?

| alina23 explică:

Imi puteti spune care ar fi riscurile?