| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Cand aveam 16 ani m-am excitat, si mi-am introdus degetul in vagin, dupa care mi-au curs 2-3 picaturi de sange. Si vreau sa stiu atunci cand o voi face cu cineva imi va curge sange, cum este normal la dezvirginare. Am 18 ani acum si nu am facut-o cu nimeni si imi este frica ca poate nu o sa imi curga.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Și are vreo importanță dacă îți curge sânge sau nu?!? Nu trebuie să dovedești nimic, nimănui. Ești virgină până când ai primul act sexual cu un partener, indiferent de starea himenului tău.
Și dacă ăla nu te crede că nu ai mai făcut sex înainte decât cu tine însăți, e un fraier care nu te merită.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti stii pana nu vei avea sex cu un baiat, iar atunci, depind ede masura penisului lui.
Un penis subtire, de cele mai multe ori nu rupe himenul, mai ales daca este mai elastic.
Un penis gros, va rupe la penetrare membranele himenului si va curge sange.

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Este foarte posibil sa nu iti mai curga, pentru ca a trecut ceva timp de atunci. Dar nu este nimic grav daca nu iti curge, chiar e bine. Pentru ca nu e placut pentru niciunul dintre cei care întrețin actul sexual.

| Vasileion23 a răspuns:

Daca nu curge da vina pe el

| anonimus123456789102000 a răspuns:

Nu iti va mai curge nimic daca ti-a curs atunci. Ai deja himenul. Nu mai esti virgina. Ai grija

| Nostradamu5 a răspuns:

Deoarece ar fi a doua oara, teoretic precum spune doctorul Eric Emanuel Schmittz de la universitatea nationala de ginecologie din Sud-Africa a dovedit ca in aceste cazuri este tare probabil sa se declanseze o hemoragie la actul sexual propru-zis

| HannahB a răspuns (pentru Nostradamu5):

Ideea e sa arat ca nu am mai facut-o cu nimeni, si sa isi dea seama...asta era scopul

| Razvi20000 a răspuns:

S-ar putea dar nu mult deoarece când ți-ai introdus degetul in vagin te-ai dezvirginat dar nu complet.