| alina23 a întrebat:

Am si eu o mare problema care ma macina.am facut petting si mi a introdus degetul in vagin dar avea o rana deschisa si e destul de evident ca a curs sange inauntru. exista riscuri? va rog sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ce cauta in vaginul tau cu degetul cu rana?!
Foarte neigienic...

| fabiola a răspuns:

Riscuri exista, normal! Ce nu inteleg este ce interes a avut sa foloseasca tocmai degetul cu acea rana deschisa, iar tu accepti fara sa tii cont de cele mai elementare reguli de igiena!

| Miha a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vizitezi un ginecolog noi nu suntem in masura sati dam raspuns...se poate agrava cu timpul

| Silviu591 a răspuns:

Vaginul tau vindeca? sau dc si-ar fi bagat el chiar degetul ranit acolo?

| Robert5678 a răspuns:

Mai esti de acord sa mai faci asta odata?

Eu m-am taiat la piciorlaughing))

Doamne ce oameni...