| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu baiatul pe care'l plac.Vara asta si'a luat motor si a inceput sa plimbe fetele normal.Acum o luna cam asa i'am zis si eu sa ma plimbe si mi-a zis ca mai inainte era sa faca accident si era in ziua de sf maria si era super multa politie pe calarasi si a ramas sa ma plimbe seara doar ca eu am plecat cu parintii si nu ne'am mai vazut.Eu vreau sa ma plimbe totusi, ce parere aveti sa'i spun din nou sa ma plimbe sau sa o las balta si sa cred ca nu vrea sa ma plimbe? funda*

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Las-o balta! Problema nu o ai cu baiatul, ci cu tine. Din cate spui tu, banuies ca omul este entuziasmat de moatoare. Apropo, ce capacitate cilindrica ai?

| Derye a răspuns:

Da' ce ai tu cu plimbatul?

Mergi pe jos, e mai sanatos.

| MissSmile a răspuns:

Sa inteleg ca tu vrei sa te plimbe cu masina pentru a putea discuta mai multe cu el, nu? Ca altfel eu nu vad rostul plimbari, te poate plimba si tatal tau cu masina daca vrei plimbatahee hee
Oricum, daca asta-i motivul, atunci spune-i ca iti este dator cu o plimbare si putet discuta mai multe.
Bafta!
Sa-mi spui si mie pe urma cum conducewinkinghee hee
Glumesc!

| Simoni a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui. probabil ca ti-a spus adevarul tongue. daca te va refuza cu diferite scuze ar trebui sa o lasi balta.
Bafta big hug
Sa imi spui si mine cum a fost smug
funda? :X

| Kiddo_2770 a răspuns:

Nu inteleg care`i treaba asta cu plimbatu` sincer?raised eyebrowsDaca te place va veni el la tine! Mai sunt baieti pe lume stai relaxwinking Inteleg ca il placi dar las-o mai moale.Nu te ruga tu de el! Fi diferita de celelalte! Repet. Daca te place vine el la tine! Incerca sa il impresionezi prin alte medode nu te ruga sa te plimbe raised eyebrows Succes >big grin

| ZeRo_1970 a răspuns:

Eu cred ca el plimba fetele cu motocicleta ca sa fie mai "CooL". Si chiar daca te plimba si pe tine asta nu inseamna ca el chiar te placea. Pur si simplu te lua la o plimbare.Eu cred ca erai si putin geloasahappyAm dreptate?

| Shad0wchild a răspuns:

Pai, ar trebui sa-l mai intrebi odata. Poate chiar asa se intamplase, ideea e pe fetele acelea, el lea intrebat? Daca da, atunci este o problema, daca nu, este totul ok.Intreaba-l si te va plimba!