| Boxter a întrebat:

Am o problema...
Dupa relatia mea cu fostul prieten s-a intimplat ceva la care nici nu m-am gindit.Fostul meu,din ciuda ca ne-am despartit a spus la toata scoala in care invat, ca eu am relatii cu un baiat pe care nici o fata nu-l apreciaza.
Asta m-a facut sa-l urasc foarte tare pentru lucrul care l-a facut.
Acum nu ma gindesc tare la ceea ce a facut dar ma gindesc la ceea ca toata scoala ma vorbeste, inclusiv prietenele mele la care tineam tare.Ma vorbesc intr-un mod oribil, zic ca facind asta am devenit o persoana teribila si fara gust.
As dori sa ma ajutati! Ce sa fac pentru a-i opri? Niciodata nu mi-a placut ca cineva sa ma vorbeasca, mai ales de rau!

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Abia ai ocazia sa vezi ce prietene bune ai. De iubit (fostul) nici nu mai zic!

| LoveSleep a răspuns:

Ai o adevărată dramă și mai ales, e de tot râsul ceea ce faci. Cum oare te-ai înjosit atât de mult încât să vorbești cu un nimeni ca și acel băiat?
Să-ți fie rușine!

Acum să fim serioși:
Te crezi atât de importantă încât toată școala vorbește de tine? Te asigur eu că nimănui nu-i pasă cu cine vorbești tu. Calmează-te, vedeto!

| ywar a răspuns:

Mai, era grav daca aveai relatii sexuale cu cartea de romana, matematica, fizica, chimie, latina sau mai stiu eu ce... Asa, neimportant. Vei fi o alta analfabeta cu pretentii de vedeta torpiloare, viitoare ridicatoare una bucata fusta din dotare pentru barbatii generosi.

| Xpressurself a răspuns:

Intr-o scoala respectul si aprecierea celorlalti ti le castigi prin rezultatele pe care le ai la invatatura nu prin afisarea cu diferiti brontozauri. daca nu ai gusturi la baieti si nu stii sa-i alegi macar fa-ti niste prietene si intreaba-le si pe ele ce cred. insa ma refer la prietene care sunt la scoala ca sa invete si care o dovedesc prin rezultatele pe care le au la invatatura. si daca ele te sfatuiesc ca nu merita atunci gandeste-te bine ce faci. nu intamplator nu te-ai asteptat nici raspunsul pe care ti la-au dat aici ceilalti dar chiar daca au fost putin duri si cinici unii intelege ca au dreptate.
respectul la scoala ti-l faci prin rezultatele pe care le ai. respectul de sine ti-l castigi intelegand ce este cel mai important pentru tine acum si pentru ciitorul tau. baieti vor fi oricand.

Răspuns utilizator avertizat
| AnNéVidoff a răspuns:

Razbunarea e arma prostului!
Fii credincioasa si ''Dar din dar se face rai!'' si spune-le fetelor de la scoala de la el ca v-ati despartit pentru ca l-ai vazut pupandu-se cu altul si ca e gay! laughing))))
Gay in engleza inseamna fericit, stiai? laughing))
Cate lucruri inveti, nu e asa? laughing)))
Funda?