| Sebastian98qw9 a întrebat:

Am o problema, e o poveste lunga si complicata.Anul trecut am fost cu parinti la niste oameni pe care nu ai cunosteam, si acolo a fost o fata foarte frumoasa, era timida ca si mine pe atunci.La inceput nu am borbit,iar mai in spre seara am mers la plimbare cu ea,dupa acea seara m-am tot dus la ea dar nu prea vorbeam si mi s-a parut inutil,asa ca am lasat-o balta,dar ea pa placea imi zambea,stiu am fost un prost dar nu stiam pe atunci cum sa abordez o fata.Ea s-a suparat foarte tare dar eu ca un magar ce eram nu-mi pasa,cam dupa o luna a avut loc nunta matusei ei la care sau dus si parintii mei, m-am dus si eu, iar acolo nu am vorbit cu ea toata ziua.Acum la inceputul veri, dupa un an abia am inceput sa realizez cat de mult am gresit, ma framantat asta o luna intraga pana mi-am facut curaj si i-am spus pe mess ca imi pare rau si ca regret(i-am spus sincer) ea a spus ca ma iarta doar daca o sa ramanem prieteni(evident ca am accepat). Dupa acea am tot vorbit pe mess cate 1 ora 2. Dupa acea am inceput sa ma intalnesc cu ea pe la scoala(era ultima saptamana de scoala).Ea este cu 6 luni mai mica ca si mine, deci nu-i mare diferenta(eu am 14 ani). Dupa ce a inceput vara am tot mers la ea, prima oara am mers la ea si a fost cam timida dar dupa ce ne-am cunoscut mai bine nu a mai fost asa.Am mers sa ne uitam la filme de groaza, si ea placut. Apoi am tot vizitato(ea locuiste cu bunici ).Ea cateodata ma tot vorbea de bine la bunica ea.Ne distram faceam nebuni impreuna ne bateam cu apa, odata neam si racit amanadailaughing. Apoi nu neam mai vazut o luna pentru ca ea a auzit niste zvonuri despre mine, si s-a suparat si mi-a spus ca are pe altcineva(Ea de fapt n-are pe nimeni)dupa m-am dus la ea acasa am discutat si a inteles.Acum e cam ciudata,tot fraiereste tipi pe facebook,cand mergeam la,si imi spunea ca toti baiati pe care ai cunoate sunt idioti,prosti,etc(Si ea a spus,,Nu si tu, evident" ce pot insemna toate astea, este o fata tare complicata si baietoasa, dar rade la aproape tot ce zic si cand mergeam pe la ea sau ne intalneam era tot timpul fericita.Astept toate commentariile voastre FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| EmaTanase a răspuns:

Pai eu iti zic asa fata daca te-a placut si tu nu ai stiut cum sa o abordezi si-a pierdut interesul. sunteti amici de aceea zice ca tu nu esti ca altii happy Asta e explicatia dar tu stai prin preajma ei si poate, poate o sa se lege ceva intre voi happy Funda?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Are sentimente pentru tine si ar trebui sa-i propui sa fiti impreuna

| Rizer a răspuns:

Dupa cum povesteti tu pare d treaba fata,numai ca inaintand in varsta isicam schimba parererile,si despre tine si in general,incerca sa tii legatura cu ea,sa nu o eviti,sa iesit impreuna, fii mai direct numai fi emotiv, arata-i tot felul de lucruri, mai vb pe mess cu ea, mai sun-o vb la tel, ca relatia sa nu se piarda cu timpul daca tie chiar iti place de ea!

| Bibbi1507 a răspuns:

Eu zic ca te place. Daca nu te.ar fi placut nu ti.ar fi zambit si nu ar fi petrecut timp cu tine. Eu zic sa vorbiti si sa va puneti de acord. Ai putea sa ii spui ca tie iti place de ea, sau daca aveti prieteni comuni, pune un prieten sau o prietena sa o intrebe ce parere are despre tine, iar dupa aceea vei stii cum sa te comporti si ce sa faci cu ea. FUNDA? :d

| Demonull a răspuns:

Apai mai sebastiane..la 14 ani nu prea e vorba de dragoste ci jocuri copilaresti, te place tu o placi. legati o prietenie frumoasa, pana va mai maturizati.

| Andreeagabriela2435 a răspuns:

Daca ea ti-a zis ca are pe altcineva cand nu e asa inseamna ca inca te place.