| steaua12 a întrebat:

Am o problema fff grava vreau sa ma ajutati va rog frumos din suflet deci cand ma masturbez imi apar niste pete rosii pe piept vb serios va jur pe orice sincer imi apar pete rosii asa pe piept va rog sa ma ajutati am 14 ani va rog funda+Vot

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Atunci cand fac sex ma incalzesc foarte tare si mie imi apar pete rosi pe piept. Cred ca e normal, se incalzeste corpul destul de tare...

| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai masturba!

| Azµre a răspuns:

Nu te mai masturba și așa ești mic... masturbarea nu e sănătoasă.