| steaua12 a întrebat:

Am o problema fff grava vreau sa ma ajutati va rog frumos din suflet deci cand ma masturbez imi apar niste pete rosii pe piept vb serios va jur pe orice sincer imi apar pete rosii asa pe piept va rog sa ma ajutati am 14 ani va rog funda+Vot va rog eu din suflet va rog mult

9 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Petele alea rosii este normal sa apara dupa perioade mai lungi de masturbare deoarece depui un efort fizic si este normal sa te inrosesti la obraz sau in anumite zone ale corpului, dar dupa 5-10 minute deja vor disparea.

| zuzualina a răspuns:

Daca faci prostiuţe laughing

| Vi003 a răspuns:

Fii mai atent cand pui ketchup peste cartofii prajiti!winking

| Lina1993 a răspuns:

Nu are absolut nici-o legatura cu faptul ca te masturbezi. Poate asa reactionezi tu cand te supra-incalzesti

| Constantin112 a răspuns:

1.De ce faci asta la 14 ani?;-|
2.De cand te masturbezi si cat de des o faci ( pe saptamana/zi )

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Constantin112):

De ce nu ar face-o? Cand ai un orgasm in somn, este exact acelasi procedeu.

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Din cauza faptului ca pentru ca deoarece cu scopul de a-l supreamari pe Kintzi! Draga mea, masturbarea este un mod de a te descarca spiritual si fizic de greutatile vietii la Barbat.Nu mai comenta tu si deranja vremea pe Muntele Apuseni. Daca iti trebuie sa te gandesti la ``dinalea~ ( nu am pus ghilimele ca e obscen si poate te apuca ). Am inchis paranteza cu un scop.
Iti urez bafta iubito si iubitei steaua12 :*:*:*:*:*:*:*:*:*.

| AmandaX a răspuns (pentru Constantin112):

1. pentru ca este absolut normal... si la 2 nu am cum sa raspund pentru ca nu sunt el

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

Draga iubita steaua12, am sesizat ca ai o problema si raspunsul meu este prezent in comentariul adresat iubitei Cotarlanu.Bafta iubita:*:*:*:*:*:*.