| Stifler13 a întrebat:

Am o problema in dragoste.
M-am despartit acu 5 zile de fosta mea prietena cu care am stat 2 ani de zile.Asta in ultimu timp era ceva obisnuit pentru noi, mereu cautam cearta si asta urma. Dar de data asta zice ca nu-i pasa, daca vede vreo fata la avataru meu o face in toate felurile. Oare are prieteni care o influenteaza sa para indiferenta? Sau chiar s-a terminat?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu in locul tau exact asta as face. Mi-as pune la avatar poze cu cele mai frumoase fete, ca sa vad cum reactioneaza. Te vei lamuri daca tine sau nu la tine dupa astahappy

| Vizitiul a răspuns:

E cred ca pentru a se termina ceva, trebuie sa fi inceput. In cazul tau, nu a inceput nimic, ci s-a mimat inceputul.

| Derye a răspuns:

Ma, eu personal as rupe orice legatura cu ea. S'a terminat. Gata. Game over.
Vezi'ti de viata.

| Barajag a răspuns:

Se vede numai pe ea, celelalte sunt pentru ea niste oarecare si oare nu crezi ca ai putea avea parte de o fata mai buna pentru inima ta? Daca este indiferenta fata de tine, schimba-ti atitudinea, nu are rost sa te mai complici, ce-a fost s-a terminat, o puteti lua fiecare pe drumul lui de la capat.Suferind,nu vei ajunge decat sa te deprimi.Bafta!

| lovenotsex a răspuns:

In primul rand dragoste nu dispare asa de la o zi la alta, poate doar se transforma in ura.Inca tine la tine si de aia le face pe alea in toate felurile, pentru ca, cred ca este geloasa. Dar tu te-ai despartit de cineva de 5 zile si deja ai pe alta?raised eyebrows, sau vrei s-o uiti? in felul asta.Bafta si cred ca veti reface relatia daca va mai iubiti.Bafta...Aha scuze, da prb e si din cauza influentei celor din jur la ea.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Mai, s-a despartit de tine? Inseamna ca s-a terminat.Si-a gasit un altul thinking
Si la faza cu "daca vede vreo fata la avataru meu o face in toate felurile.". Normal. Ea vrea sa se desparta de tine(lucru pe care l-a facut), sa te faca cum vrea ea si dupa tot tu sa stai in curu` ei si sa te milogesti de ea. Te ia drept fraier.
Take care>:d

| Sin a răspuns:

Inseamna ca e o ingamfata egoista care merita uitata; nu vrea sa stea nici cu tine dar nici sa te lase sa fi cu altcineva.
In plus v-ati facut-o cu mana voastra : ", mereu cautam cearta"

| BellaRagazza007 a răspuns:

Sincer? NU te mai gaseste atragator. in ce sens, nu mai simte ce simte. a pentru. tine! dar totusi, inca mai tine la tine. ce. l probabil este foarte "pieduta in spatiu", sunt sigura ca nici ea nu stie ce vrea.

poate sunt si prieteni ca.re o influenteaza. Nu cred ca s-a terminat.

Sunt sigura ca nu stie ce vre. a sa faca! Las. o pentru. un timp, sa se mai gandeasca, dupa vorbeste deschis cu ea, intrea.bo ce are de gand sa faca in privinta asta.

bafta, sper ca ti.am fost de ajutor!

| BellaRagazza007 a răspuns:

NU te mai gaseste atragator. in ce sens, nu mai simte ce simte. a pentru. tine! dar totusi, inca mai tine la tine. ce. l probabil este foarte "pieduta in spatiu", sunt sigura ca nici ea nu stie ce vrea.

poate sunt si prieteni ca.re o influenteaza. Nu cred ca s-a terminat.

Las. o pentru. un timp, sa se mai gandeasca, dupa vorbeste deschis cu ea, intrea.bo ce are de gand sa faca in privinta asta.

bafta, sper ca ti.am fost de ajutor!

| mygirllady a răspuns:

Dar ce cauta la tine la avatar alta poza ianafara de poza ei?

| bianca_5460 a răspuns:

Parerea mea este ca sunt prieteni ce o invata la rau. poate ea inca te mai iubeste. si eu am trecut prin momente de astea si ma influentau la fel. si eu m-am desp de el, dar acum suntem din nou impreuna.am inteles cum e el si cum sunt prietenii.nu iti fa griji. va veni singura.nu o mai cauta sa vezi ca te va cauta ea pe tine. pop