| Adi_2281 a întrebat:

Am o problema. In timpul zilei imi curg cateva picaturi de sperma.Vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Mi-am dat seama doar ca il intrebam sa nu cumva sa fie schimbat la culoare ca atunci poate fi o infectie sau o raceala happy. Mai ales daca se mai uita la un film sexy ceva sa numai zic se gandeste la o fata e clara situatia happy

12 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Esti excitat prea mult timp de prea multe ori, probabil te uiti prea mult dupa fetelaughing ai de ales, ori te mai masturbezi, ori faci sex ori mai raresti din priviri... eu as recomanda cu raritul privirilor catre bundul/sani fetelor, daca problema persista cred ca va trebuie sa te informezi mai temeilnic cu aceasta problema, pe siteuri de specialitate sau chiar doctor. Sper ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Paduraru a răspuns (pentru Jony123):

Fara masturbare ca dupa aia devii dependentlaughing. am si eu prieteni care freaca sabia toata ziua. mai bine nu te mai uiti dupa fete asa de mult. si astepti sa faci sex. PS: prima oara sa faci cu prezervativ ca daca nu te "termini" in ea si ti'so f*&tut viata

| Jony123 a răspuns (pentru Paduraru):

Ai dreptate, am vrut sa zic si asta dar am scris destul si am zis si ce recomand, iar masturbarea e benefica si ea dar rar...

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Ce **** mananci.

| Azµre a răspuns:

Dar sigur e sperma? sa nu fie un lichid alb-galbui sau mai inchis la culoare, poti avea o infectie, o raceala, ai avut probleme la urinare pana acu sa te usture sau sa faci putin si des? mai mult ca sigur ai o raceala, trebuie sa o tratezi. spune-mi ca sa stiu ce-ti spun si ce tratament sa-ti dau.

| Paduraru a răspuns (pentru Azµre):

E sperma. se mai intampla la unii baieti cand se excita foarte tare. ne avand parte de sex sau macar de o ejaculare dupa

| Vanea112121 a răspuns (pentru Azµre):

Eu am aceasta problema ma poti ajuta

| Azµre a răspuns (pentru Paduraru):

Mi-am dat seama doar ca il intrebam sa nu cumva sa fie schimbat la culoare ca atunci poate fi o infectie sau o raceala happy. Mai ales daca se mai uita la un film sexy ceva sa numai zic se gandeste la o fata e clara situatia happy

| Skeez a răspuns:

Pai ideea e ca probabil tu esti virgin si daca se intampla asta inseamna ca... cum sa zic... s-a acumulat multa sperma acolo jos si odata ce te exciti chiar si putin iti curge din ea
SOLUTIE : masturbarea!

Succeswinking

| Paduraru a răspuns:

Nu am patitlaughing da am mai auzit. incearca sa nu mai umbli dupa fete. sa fi obsedat. ca te exciti si de la aia iti curgewinking

| Adi_2281 explică (pentru Paduraru):

Pai sa stii ca m-am gandit si la asta.Si saptamana asta am fost plecat si am vazut multe fete bune!

| Paduraru a răspuns (pentru Adi_2281):

Dupa ce te dezvirginezi nu o sa mai ai problemewinking

| DRagosxwxwxwxwxw a răspuns:

Dac avrei, te poti castra, precis nu o sa mai ai problema asta toata viata